guneyafrika bayrağı

Erhan Büyüktopçu

GuneyAfrika / EC

2014

merhaba;

Öncelikle sunu solemek ıstıyorum Karya İnternatıonal ailesine ve özellikle Aysegul hanıma cok tesekkur ederek yazıma baslamak ıstıyorum.

Biz evli bir cıft olarak 6 aylık Guney Afrıka Cape Town macerasına katıldık. Şunu soleyebilirim gitmek istedıgımız ılk yer Avustralya idi. Fakat vize sıkıntılarından dolayı vazgecmiştik ve biraz umutlarımız da kırılmıstı aslında .Bir gun Aysegul hanım eşimle konusarak Guney Afrıkadan bahsetmıs ve hiç aklımızdan yoktan bırden kendımızı Cape Town da bulduk .Bızım ıcın inanılmaz bır tecrubeydı.Kesınlıkle herkesın gıdıp gormesı gereken bır yer oldugunu dusunuyorum hatta fırsatımızın oldugu ılk zaman tekrar gıdecegız:) Bunun yanında yapmak ıstedıgınız her turlu aktıvıteler mevcut ve fıyatları oldukca uygun yasamın da uygun oldugu gıbı...

Türk parasının değerli olduğu ve tüm aktivitelerin bulunup ucuz olduğu Cape Town tam bir cazibe ve turizm merkezi , öyle ki Avrupadan ve dünyanın her yerinden bir çok turist burayı tercih ediyor.Burada kaldığınız süre içersinde bir çok doğal güzelliği görebilir ve deneyime sahip olabilrsiniz .

Fotoğraflarda göreceğiniz üzere biz Beyaz büyük köpekbalıklarıyla dalış ,Doğal Safari ve buna benzer heyecan dolu bir çok aktiviteyi yaptık.Ayrıca bulunduğumuz LAL okulunda bir çok arkadaşlıklar ve tecrübeler edindik.Farklı ülkelerden farklı bir çok insanın geldiği bu ülkeyi görmelisiniz .Kısaca anlatmak gerekirse Türk parasının karşılığı olarak yaklaşık 200 tl ye 1300 km gidip dünyaca ünlü bir yer olan ve belgesel çekimlerinin yapıldığı Kalahari çölünde safari yapma imkanına sahip olabilirsiniz.Köpekbalığı dalışı ve helikopter turu gibi bir çok aktivite de çok uygun ve heyecanlı.

Ayrıca son olarak şunu söylemek istiyorum.Bende her yurtdışına çıkacak bir insan gibi yoğun araştırma yaptım ve Karya'yı tercih ettim.Gerek orda bulunmamda ,vize işlemlerimde ,yer ve konaklamamda ve daha sonraki bütün işlemlerimde Karya ve Ayşegül Hanım hep yanımızda oldular.Buradan Ayşegül Hanıma tekrar teşekkür ediyorum ve samimi bir şekilde herkese Karya'yı ve Afrika deneyimini tavsiye ediyorum...

Foto Galeri


Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu
Referans/erhan Buyuktopcu

Sizde GuneyAfrika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Erhan Büyüktopçu 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim