kanada bayrağı

Çağlayan Yeniçeri

Kanada / ILAC

2015

Merhabalar adım Çağlayan. Şu anda Toronto ILAC da 6 aylık dil eğitimimin 2 ayını tamamladım. Buraya gelmemde yardımcı olan başta Pelin Ekşioğlu Hanım olmak üzere tüm karya çalışanlarına teşekkür ederim. Pelin hanım benim için çok uğraştı. okul seçme sürecinde vize işlemlerinde ve öğrenim gördüğüm 2 ay boyunca ne zaman sorun yaşasam her zaman yardımlarını esirgemedi. Buradaki Türk öğrenci danışmanıyla çözemediğim sorunu Pelin Hanım sayesinde hemen çözüldü. Pelin Hanımla vize sürecinde konuşmalarınızla tamamen güveneceğinize inanıyorum. Kendisiyle karşılaşma fırsatımız olmadı sadece telefon aracılığıyla tanıştık. Kendisiyle hala net üzerinde iletişimimiz devam etmektedir.

Gelelim öğrenim sürecine. ILAC Toronto da Türk öğrenci çok fakat arkadaş çevrenizi siz belirlersiniz. Ben olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum. Şu anda brezilya ve uzak doğu ülkelerinden öğrenciler çoğunluktalar. Hocaları çok iyi ve her zaman yardıma hazırlar. Ben seviye sınavında bilerek kötü yaptım ve beginner 2 den başladım. Size de tavsiyem biraz alt seviyeden başlamak ortama alışma sürecinde ve okul sistemini çözene kadar sizin için iyi olacağına inanıyorum. Zaten İngilizceniz iyi ise sınavlarda ki başarılarınızla çabuk seviye atlayacaksınızdır. Şimdiki seviyem intermediate. İlk geldiğimde kimseyle anlaşamazken ne dediklerini anlamazken şimdi rahatlıkla arkadaş ortamlarına gidip muhabbette dahil olabiliyorum. Nerdeyse her gün okulun ücretli veya ücretsiz aktiviteleri olmaktadır. NBA veya buz hokeyi maçlarına veya kayak merkezlerine gitme veya New York a 3 günlük tatil gibi bir çok aktiviteleri olmaktadır.

Toronto”nun kış havası inanılmaz soğuk. Benim şansıma bu kış Toronto tarihinin en soğuk kışı. Hissedilen sıcaklık -42 olduğu. ILAC Vancouver bu konuda daha iyi sıcaklık eksi derecelere düşmemekte ve genelde yağmurlu. Size tavsiyem kanada ya yazın gelmeniz olacaktır.

İletişime geçmek isteyen arkadaş olursa mail adresim caglayanyeniceri@gmail.com . Karya ile iletişime geçtiğinizde başka bir yol aramanıza gerek kalmayacaktır.

Teşekkürler Pelin Hanım.


Sizde Kanada için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Çağlayan Yeniçeri 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim