kanada bayrağı

Melih Yazıcı

Kanada / ILAC

2015

Herkese merhabalar,

Öncelikle Karya International bünyesinde çalışan Pelin Hanım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Her türlü sorunumda, geç saatlerde bile bana yardımcı olmaktan çekinmedi. Kanada'ya gitmeden önce her türlü sorunumu, sorum hakkında beni en ince ayrıntısına kadar bilgilendirdiği için ve hayatımda eşsiz bir deneyim yaşamama aracı olduğu için ona ve Karya International'a çok minnettarım. Kendisi Toronto'ya ulaştığımda bile bile beni yalnız bırakmadı sağ olsun.

İlk Karya International'a bilgi almak için görüşmeye gittiğimde oldukça sıcak bir atmosferle karşılaştım. Her şey hayal gibi görünürken ve ben çok karamsar yaklışırken duruma, Pelin Hanım oldukça optimist bir şekilde beni duruma motive etti ve danışmanlığımı üstlendi. Gerçekten ilk başlarda hala inanamıyordum böyle bir adım atmama yardımcı olduğunda. Daha sonradan her şey daha da hızlı bir şekilde gelişti. Beni ILAC dil kurumuna yönlendirdi ve gerekli görüşmeleri yapmam için beni ILAC yetkilileri ile buluşturdu. Bu buluşmamda dahi beni yalnız bırakmadı.

Üniversite başvurumda, dil okulu başvurumda, konaklamamda, ulaşımımda, sigortamda, vize başvurumda ve diğer tüm işlemlerimde elini ardına koymadan yardım ettiği için gerçekten ve gerçekten çok teşekkür ederim. Aynı zamanda yurtdışında dil eğitimi, lisans eğitimi almak isteyen tüm arkadaşlarımı kendisine yönlendirmekteyim. Buraya geldiğimde doğru danışman seçmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış oldum ve hiçbir arkadaşımın aklında herhangi bir soru işareti ya da kaygı kalsın istemediğimiçin aynı zamanda kendimde Pelin Hanım'dan çok memnun kaldığımdan dolayı sizlere de Pelin Ekşioğlu'nu yolculuğunuzda yardımcı olması için seçmenizi tavsiye ederim.

Toronto'ya geldiğimden beri herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Burada beklediğimden fazla bir saygı çerçevesi mevcut. Gelir gelmez buradan dönmek istemeyebilirsiniz çünkü Türkiye'den çok farklı bir ortamla karşılaşacaksınız. Çok fazla göçmen alan bir ülke olduğu için her türlü dine, ırka, düşünceye saygı duyuyorlar ve insanların hakları güçlü kanunlar ile çevrelenmiş durumda. Doğru bir ülke tercihi yaptığımı düşünüyorum ve danışmanım çok memnun kalacağımı söylemişti ki öyle de oldu.

ILAC'ta şu anda 4.Haftama girmiş bulunmaktayım ve burada Türkiye'ye göre farklı bir İngilizce dil eğitimi verilmekte. Dersler genellikle aktiviteler ile geçiyor. Aynı zamanda kurumun çok fazla dış mekan aktivitesi mevcut. Eğer Amerika'ya da gitmek isterseniz, Amerika vizesine de başvurun derim. Çünkü New York'a dahi gezi düzenliyorlar. Aynı zamanda Montreal gibi Kanada'nın başka şehirlerini de görme şansınız mevcut.

Tekrardan her şey için eğitimimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Melih YAZICI

Foto Galeri


Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici
Referans/melih Yazici

Sizde Kanada için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Melih Yazıcı 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim