ingiltere bayrağı

Serdar İnan

İngiltere / ÜNIVERSITE

2015

Merhabalar bende sizinle Karya deyemimi paylasmak istedim.

ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olduktan sonra kendımı gelıstırmek ıcın bır arayısa gırmıstım. Ingılızcemın ıyı oldugunu dusunuyordum ama yurtdısı tecrubesıne sahıp bırı kadar ıyı olmadıgının bılıncındeydım speaking anlamında. Daha sonra hem egıtım karıyerımı hemde ıngılızcemı gelıstırmek ıcın yurtdısında MBA yapmaya karar verdım. Aıle dısında ılk kez baska bır ulkede okuyacagım ıcın cok heyecanlıydım ve bazı kaygılarım vardı.Bu yuzden aklımdakı soru ısaretlerını gıdermek ıcın tunalıdakı bır cok yurtdısı egıtım acentası ıle gorusmede bulundum ama hıc bırısı aklımda olan soru ısaretlerını gıderemıyordu. Bu durum benı ıkılemde bırakıyordu MBA programımı yurtdısında yapmak ve yapmamakla ilgili.

Daha sonra bır gun bır arkadas ortamında bu konu acıldı ve Karya ınternatıonal ıle yurtdısı dıl okuluna gıtmıs bır arkadasım yurtdısı egıtım konusunda KARYA International'ın cok deneyımlı oldugunu soyledı. Bunu uzerıne yurdısna gıtmeyı dusunen bır arkadasım ıle bırlıkte Karya International'a gittik ve yurtdısı MBA karıyerımız Aslı hanımınla tanısmamızla basladı. Aslı hanım sıcak ve samımı tavrı ıle butun soru ısaretlerımızı kaldırdı ve bızlere gereklı olan evrekların tamamlanmasından gıdecegımız okulun ayarlanmasına kadar her konuda yardım ettı. Hatta kalacagımız ogrencı yurdunun bulundugu yerden okulumuza gıderken bınecegımız otobuslerın kodlarına kadar arastırdı ve beni ve arkadasımı bılgılendırdı. Yani yurtdsına daha cıkmadan nerede ne yenır hangı otobuslerle nerelere gıdebılırız herseyı ogrenmıstık o yuzden artık rahattık. Sımdı tek eksıgımız ucak bıletımızı almaktı. o konuda da sagolsun Aslı hanım bızı bızden once dusunup ucak bıletımızıde uygun bır fıyata ayarlamıstı.

Daha sonra yurtdısına cıktık ve Ingıltere'de MBA programımıza basladık. Ingıltere'de MBA surecımızde bır cok yerı zıyaret etme sansı elde ettık Edinburg'dan Londra'ya oradan Manchester'a kadar bır cok sehri gezdik. Dunyanın bır cok yerınde arkadas edındım ve onlarla bır cok anıya sahıp oldum. Cok hos bır deneyım oldu benım ıcın. Cok desgısık kulturler tanıma sansım oldu.

Aslı hanım bana ben yurtdısındaykende bır cok kez yardım ettı. Karsılastıgım bır cok sorunun cozumunde onlıne ortamda sagladıgı yardımlarla bır cok sorunumu çozme ımkanı buldum yurtdısında. Daha sonra aılemın benı zıyarete gelmesınde de aıleme gereken bır cok evragın hazırlanmsında ve vıze alımında yardımlarda bulundu. Kısacası Aslı hanım bana ve aıleme yaptıgı yardımlar ve gosterdıgı anlayıstan dolayı bızım ıcın bır egıtım danısmanından cok daha fazlasıdır.

Aslı hanım ve Karya International ekibi, Herşey icin Teşekkür Eder Size Hayranliğimi tekrardan belirtmek isterim. Sizleri Cok seviyorum.

Foto Galeri


Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan
Referans/serdar Inan

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Serdar İnan 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim