irlanda bayrağı

Sezgin Çınar

İrlanda / THE LANGUAGE GALLERY

2016
Dublinden selamlar,

Yaklaşık son 3 yıldır irlanda ya gitme planım vardı ve askerden hemen sonra bunu uygulayabildim. Öncelikle neden Karya İnternational ı seçtim derseniz referanslardan 1-2 arkadaşla iletişim kurdum ve bana için rahat bir şekilde güvenebilirsin bu ajansa dendi ve bende güvenerek bu işin mimarı Aslı hanımla beraber bütün evrak işlerini kolaylıkla tamamladıktan sonra buraya gelebildim.

Şuan dublinde 7.ayımdayım ve inanın zamanın nasıl geçtiğini anlamadım elbet de aile özlemi oldu fakat inanın insanın buradan ayrılası gelmiyor. okul seçimim IBAT College oldu. okul da level atlamak cidden çok zor ama bunu kötü bir eleştiri olarak anlamayın sakın.
Örnek vermek gerekirse diğer ucuz ve kalitesiz okulların intermediate seviyesindeki öğrencileri IBAT de elementary seviyesinde idi. Evet fark cidden bu kadar var. Buradan mezun olduğunuz zaman hangi levelde mezun olursanız bilin ki gerçekten o leveldesiniz. Ben neredeyse 0 ingilizce ile gelip intermediate olarak okulu bitirdim ve şuan burada bir firmada çalışıyorum.Bir kez daha belirtmek istiyorum kesinlikle pişman değilim bu karardan ve gelicek olan bütün arkadaşlara öneririm.

Herşey için Aslı hanıma sonsuz teşekkürler. Sorusu olan arkadaşlar beni facebookdan ekliyebilirsiniz. www.facebook.com/sezgincinar

Foto Galeri


Referans/sezgin Cinar
Referans/sezgin Cinar
Referans/sezgin Cinar

Sizde İrlanda için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sezgin Çınar 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim