ingiltere bayrağı

Barış Budak

İngiltere / THE LANGUAGE GALLERY

2016
Merhabalar, bundan 2 yıl kadar önce şans eseri olarak internet üzerinden Karya International ile karşılaştım.
o zamanlar hiç İngilizce bilmiyor ve akademik kariyerim için iyi bir biçimde bu dili öğrenmek istiyordum. Ardından değerli danışmanım Aslı Hanım ile çalışmalara başladık. İlk olarak, 2014 yılında İngiltere- Manchesterda bulunan The Language Gallery adlı kurumdan 3 ay kadar genel İngilizce eğitimi aldım.

Daha sonra bu yaz, yine Aslı Hanım aracılığı ile Kanada-Torontoda bulunan EC ToRoNTo adlı kurumdan kısa bir süreliğine IELTS eğitimi aldım.
Aslı Hanım; güzelliği, sıcaklığı, becerisi ve samimiyeti ile bence dünyanın sayılı danışmanlarından. İletişimimiz tanıştığımız günden beri hiç kopmadı. Kendisine telefon yahut mail aracılığı ile dünyanın neresinde olursam olayım ulaşabiliyorum.
o çok değerli ve çalışkan biri. Bir de Aslı Hanım gibi bir danışmanınız varken, vize alma konusunda da inanın endişelenmenize gerek yok. Kısa ve öz olarak, ben Karya International ve Aslı Hanım ile tanışmış olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.
Şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım ve sizlerin de yaşayacağını inanın düşünmüyorum. Bu güzel kurum ve içinde bulunan güzel insanlar Kanada ve İngiltere maceralarım esnasında her zaman benim yanımda oldular.
o nedenle, hepinize Karya International ı ve bu güzel insanları, ama bilhassa Aslı Hanımı tavsiye ediyorum. İnanın pişman olmayacaksınız.
Sevgiler.

Barış Budak

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Barış Budak 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim