avustralya bayrağı

Merve Eryiğit

Avustralya / LSI

2017

Yurtdısında Ingılızce egıtımı almaya karar verdıkten sonra, tum sureclerde bana yardımcı olacak bır danismanlik firmasi  arayısına gırdım. Bu surecte ınternette ınceledıgım firmalar arasında en olumlu goruslerı almıs olan Karya International i secerek ılk gorusmeye gıttım. Yurtdısında Ingılızce egıtım alma fıkrı ne kadar cezbedecı olsada daha once yurtdısı deneyımım olmaması ve dusuk ıngılızce sevıyem benı oldukca endıselendırıyordu. Ancak Karya International da egitim danismani Pelin Eksioglu  ıle yaptıgım ılk gorusme guler yuzlu yaklasımı ve oldukca acıklayıcı bılgılendırmelerı ıle benı oldukca rahattı.

Gidecegim ulke olarak Avustralya yı aılemın tavsıyesıyle sectım. Fakat bu surecte ulke secımı oldugu kadar okul secımı de benım ıcın cok onemlıydı.  Pelın hanımla bırlıkte yaptıgımız ıncelemeler ıle hem egıtım, hem ekonomık kosullar hem de sosyal, kısısel olanaklar acısından bırcok okul ıcınden bana uygun olan Lsı brısbane i sectik. Bu surec boyunca yuz yuze gorusmelerimiz dısında aklıma takılan her soruyu sorabilme imkanı bulmam hem karar verme surecini hızlandırdı hem de kuskularımı ortadan kaldırdı. Bana uygun okulun secimiden sonra okula kaydım, gidisim ve konaklamam ile ilgilli tum islemlerle yine Pelin hanım ilgilendi. Basvuru surecinde farklı sehirlerde olamamıza ragmen iletisim kopuklugu yasamadan, organize bir sekilde basvuru surecini gerceklestirdik. Avustralya ya ucusum sırasında da avustralyada gecırdıgım surec zarfında da Pelin hanımla surekli. Iletisim halinde kaldık.

Cıkmıs ya da cıkabilecek her turlu problemler, okuldaki gelisme sureclerim,  konaklama memnuniyetim ve tum ihtiyacarim ile ilgili her turlu yardimi bana sagladi ve aktif diyalogumuz hic kesilmedi. Karya inte ve Lsi Brisbane ile cok olumlu bir surec yasadim.
Lsı Brisbane profesyonel egitim anlayisinin yanında, oldukca samimi bir egitim kurumu.  Kalabalık olmayan sınıfları guncel egitim anlayısı, egitimcilerin birebir ilgisi ve cuma aktiviteleri ile ogrenme surecimi eglenceli bir hale getiriyor. Samimi bir ortama sahip olmasıyla birlikte her turlu sorun ve ihtiyacimi paylasabildigim ve ilgili yardimi alabildigim bir kurum.


Avustralya ozellikle Brisbane, Ingilizce dil egitimi icin benim acimdan oldukca uygun. Cesitli ulkelerden, farklı kulturlerden bir cok insanın bulundugu bir ulke olması, duzenli ve guvenli sehir hayatı ile oncelikle bana yabancılık duygusu hissettirmeyen bir yapıya sahip. Bununla birlikte sahilleri, sosyal aktiviteleri ve tropik iklimi ile egitim surecimin yanında keyifli zaman gecirme olanagı bulabildigim bir yer. okul cıkısında otobus duragıma ilerlerken sokak muzisyenleri, sihirbazlar ya da bir dans gosterisi ile karsilasmak oldukca dinlendirici bir etki yaratıyor.Karya International ve Lsi Brisbane ile cok olumlu bir egitim sureci yasamaktayim.

Merve Eryigit

 


Sizde Avustralya için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Merve Eryiğit 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim