malta bayrağı

Sinan Fendoğlu

Malta / EC

2017
Sözlerime nasıl başlayacağımı bilemedim. Herşey yabancı dil eğitimi için yurtdışı eğitimini tercih etmemle başladı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Karya uluslararası eğitim şirketini aradım ve o gün Sayın Cansu AKKAYA işe tanıştım. Bu kadar resmî olduğuma bakmayın söyleyeceklerimin devamında Cansu Ablam diye bahsedeceğim :)

aslına bakarsanız başta pek samimiyetsiz hissetmiştim. Cansu ablamla oturup şartları değerlendirdik, dil eğitimi başlangıcı için Malta'nın iyi olacağını belirledik ve belki daha sonra başka bir ülke için bakarız dedik.

Başvurularımızı büyük bir ciddiyet içinde yaptık ki ben daha önce 2 defa ret almış birisiydim ve Cansu Ablam sağolsun 1 gün olsun habersiz bırakmadı, başvurunun hangi aşamada olduğunu nereye vardığımızı ve sonucunu hep haber verdi.Sonucu aldığımızda da içimi ufaktan heyecan kaplamıştı. Sonuç olarak Malta'ya geldim. Bu satırları yazarken ikinci ayıma girmek üzereyim. Eğer başvurumu kendim yapmış olsaydım okulun yurtlarından birine yeleştirilecektim.

Cansu Ablam sağolsun nokta atışı iş yaparak kendimi evim diye hissedebileceğim bir apartman dairesi ayarladı. İlk günümde havalimanında karşılayıp evime kadar getirdiler, herhangi bir sorun problem yaşamadım. Zaten buraya gelmeden önce Cansu Ablam ne yapmam gerektiğini ve nelere dikkat etmem gerektiğini söylemişti. Eğitim satan diğer şirketler gibi değil eğitim için danışmanlık yaptı bana elimizdeki her şartı değerlendirdik.

Yurtdışında nereye giderseniz gidin iş sizin kendinizde bitiyor. Kendi dilinizden uzak kalıp yabancı dile yoğunlaşmanız gerekiyor. Buraya gelmeden önce zaten hepsini bana belirtmişti eğitimim şu an başarılı ilerliyor. Her sıkıntı yaşadığımda arayıp yardım istedim ve hep yardımcı oldu sağolsun. Bana sorarsanız; Karya Uluslararası Eğitim'den memnun musun? Söyleyeceğim şeyler şunlar; ilk defa Karya ile çalıştım, fakat tarafsız yorum yapamam çünkü beni gerçekten çok bağladılar ve kendime bundan sonra hayatımda hep olmasını isteyeceğim Cansu Ablamı kazandırdılar.

Cansu Ablam olmasa belki de saçma sapan kararlar alıp çoktan Türkiye'ye dönmüş olacağım bir yere gitmiş olabilirdim. Sözlerimin sonuna geliyorum :) eğer yurtdışında eğitim planınız varsa Karya Uluslararası eğitime başvurun, gidip Cansu hanımı bulun ve size gösterdiği yolu takip edin pişman olmayacaksınız. Sinan Fendoğlu

Sizde Malta için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sinan Fendoğlu 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim