kanada bayrağı

Işıl İleri

Kanada / LSI

2017
LSI Toronto dil okuluna başlayalı henüz 1 hafta oldu. Ama şimdiden az da olsa bir şeyler öğrendiğimi düşünüyorum. Geçen yıl dil eğitimi için yine Toronto'ya gelmiştim. o zaman EC dil okuluna gittim ve EC'deki hocalarımdan memnundum. LSI daki hocalar da çok iyi eğitim veriyor, daha değişik ve öğretici aktiviteler yaptırıyorlar klasik dersler yerine. LSI'daki ilk gün oryantasyon programı çok açıklayıcıydı , Şehirde yapılacak aktiviteler için daha ucuz ve kolay olan şeyleri güzelce anlattılar.

Geçen yıl yurtta konaklamıştım. Bu sene ise aile yanında konaklıyorum. Her ikisinden de çok memnun kaldım. İkisinin de konumu ulaşım açısından çok kolay. Ben genel olarak başkasının evinde rahat edemeyen bir insanım ama burada kaldığım evde gerçekten beklediğimden çok daha rahat kalıyorum.

Her iki dil okulu için de Karya International ile çalıştık ve Pelin ablam bana her konuda çok yardımcı oldu, gece gündüz ne zaman bir şey sorsam en kısa sürede bana geri dönüş yaptı. Kendisi gerçekten çok ilgili ve tabiki dil okulu ile ilgili konulara oldukça hakim. Bana olan her türlü yardımı için kendisine çok teşekkür ederim. Her iki seyahatimde de hayatımın en güzel zamanlarını geçirdim ve geçiriyorum diyebilirim.

Işıl İleri
Toronto

Sizde Kanada için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Işıl İleri 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim