amerika bayrağı

Sinem Hınıslıoğlu

Amerika / LSI

2017
LSI Berkeley dil okuluna başlayalı 1 ay oldu. Buraya gelmem benim için hayaldi ben de hayalimi Karya ile gerçekleştirdim.

Danışmanım Ezgi abla başından beri bana her konuda çok yardımcı oldu. Benim en büyük sorunum vizeyle ilgiliydi çünkü daha önce Amerika turistik vize başvurularımda 3 tane ret almıştım.

Ezgi abla ile büyük bir risk alarak Amerika?yı seçtik. Ezgi abla süreçte olumlu düşünmeme ve davranmama yardımcı oldu. Her detayıyla ilgilenerek beni görüşmeye hazırladı. Bu süreç ikimiz için de kolay olmadı ama sonunda olumlu sonuç aldık hayalim gerçek oldu.

LSI Berkeley'de ilk günüm çok iyi geçti her konuda bilgi verip yardımcı oluyorlar. Burası San Francisco'ya trenle 20 dakika uzaklıkta istediğim zaman San Francisco'ya kolay bir şekilde aktarma yapmadan gidebiliyorum. okulda hocalar çok iyi İngilizceyi oyunlarla ve konuşturarak öğretiyorlar. Her hoca öğrencisiyle tek tek ilgileniyor. Her 10 haftada bir hocaları değiştiriyorlar.

Farklı ülkelerden çok sayıda arkadaş edindim onlarla birlikte gezerek, eğlenerek oyunlar oynayarak İngilizce öğreniyoruz, unutamayacağım bu güzel deneyime katkıda bulundukları için başta Ezgi Erdoğan olmak üzere tüm Karya ailesine sevgilerimi ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sinem Hınıslıoğlu 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim