irlanda bayrağı

Ege Yurttaş

İrlanda / EC

2018

Herkese Merhabaaa!!

Üniversite’de 2. Yılım ve ağırlıklı olarak Ingilizce bölümde okuyorum. Bu sebepten Ingilizce dil eğitimi almak istedim 3 aylık tatilmde ve araştırmaya başladım en iyi bu konuda bana yardımcı olacak kurumlar hangileri olabilir diye bir den fazla kurum ile görüşmelere başladım ardından Karya international ile görüşmeye başladım ve en iyisinin bu kurum olduguna karar verdim çünkü kurum olarak her kişiyle birebir özel ve cana yakın bir şekilde ilgileniyordular sonrasında beni Aslı hanım ile tanıştım ve kendisi görüp görebileceğiniz sizin geleceğinizi düşünen bir hanım.

Ardından ben daha önce ingiltereye başka bir kurum ile gidip mutlu olmadığımı belirttim. Aslı hanım cidden bu konu üstüne bana çok yardımcı olarak okul araştırmaya başladı başta Amerika’daki dil okullarına baktık ardından benden kaynaklı olarak ingilizceyi ingiliz aksanı ile konuşmak istediğim dile getirdim bunun üzerine kendisi bana İrlanda hakkında ne düşünüyorsun dedi. Ben acayip bir şekilde vikingleri izlediğim için çok merak ettiğim bir ülke olduğunu söyledim.

Ve İrlanda için karar kıldık ve vize işlemlerinden uçak biletine kadar her konuda bana destek oldu.İrlanda EC dil okulunu tercih ettiğim için çok mutluydum.İrlanda'ya vardığımda kaldığım aile çok cana yakın çok sıcakkanlı insanlardı ve okul ise mükemmeldi hergün farklı bir etkinlik vardı ve bende uzun dönem kaldığım için çok fazla yabancı arkadaş edindim kendime ve bu deneyimi yaşarken Aslı hanım bana her ay mesaj atarak nasılsın bir sıkıntın var mı diye soruyordu gitmiş olmama rağmen Aslı abla hala bana yardımcı olmaya devam ediyordu.Bana bu deneyimi yaşarken yardımcı olan Karya ailesine ve Aslı abla ya çok ama çok teşekkür ediyorum.

EGE YURTTAŞ

Foto Galeri


Referans/ege Yurttas
Referans/ege Yurttas
Referans/ege Yurttas

Sizde İrlanda için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Ege Yurttaş 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim