ingiltere bayrağı

Sude Vuran

İngiltere / EC

2018

Merhabalar, ben Sude! Uluslararası ilişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Karya Yurtdışı Eğitim ile bir eğitim fuarında tanıştım ve okul konusunda oldukça kararsızdım.

Danışmanım Dilara Levent'in yardımıyla EC Manchester'a karar verdim ve 5 haftalık genel İngilizce programına katıldım. okuldan her anlamda memnun kaldım ve istediğim verimi fazlasıyla aldığım bir süreç oldu. Eğitimi, öğrenci­öğretmen ilişkileri, öğrenci profili konusunda tereddüt edilmemesi gereken bir kurum olduğunu düşünüyorum. 5 hafta boyunca aile yanında konakladım. ilk kaldığım aileyi değiştirmem gerekti ve bu sorunla karşılaştığımda danışmanım Dilara hanımın da desteği ile okulun konaklama

departmanı bir gün içinde yeni aile buldu vesorunsuz bir şekilde adresimi değiştirdim. Manchester ile ilgili olarak da gerçek bir öğrenci şehri olduğunu söyleyebilirim.

Her zaman konserlerin, sergilerin, müzelerin, galerilerin bol ve ulaşılabilir olduğu bir şehir. Aynı zamanda çok kültürlü olduğu için adapte olmak da bir o kadar kolay oldu.

Karar verme aşaması, vize başvuru işlemleri, adaptasyon sürecim ve eğitimim boyunca danışmanım Dilara Levend her zaman çok yardimci oldu. Kendisine ve Karya ailesine teşekkür ediyorum .

Foto Galeri


Referans/sude Vuran

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sude Vuran 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim