kanada bayrağı

Eda İleri

Kanada / LSI

2018

Merhabalar! Hayatımda yaşadığım en özel ve en güzel deneyim Karya International sayesinde Torontoya varışımla başladı. İlk günden son güne kadar her anımda iyi ki dediğim bu eğitim ve seyahat maceramdan sizlere birazcık bahsetmek isterim.
Dilimi geliştirmek, farklı kültürler ve farklı insanlar tanıyıp kendime yeni bir şeyler katmak için Toronto'ya, bir dil okuluna gitmeye karar verdim. Daha sonra bir çok insandan duyduğum ve internetten hakkında güzel yorumlar okuduğum Karya International ile görüşmeye gittim. Gerçekten ilk günden son güne kadar her ayrıntımızla tek tek ilgilenildi, güler yüzleri, anlayışlı ve sabırlı tavırlarıyla bizi hep rahat hissettirdiler. İlk kez bir yurtdışı deneyimi yaşayacağımdan dolayı bu benim için oldukça önemliydi.
Bu süreçte Karya da çalışan Pelin Hanım (o artık bizim ablamız tabii) bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı. Gerek karar verme sürecinde gerek Toronto'da hep bizimle iletişim halindeydi. okulumuz, yurdumuz, sigortamız, vizemiz her şeyimiz sorunsuz bir şekilde halledildi ve Toronto maceramız başladı... okulumuz, LSI, sıcak kanlı, enerjik, her zaman pozitif öğretmenleri ve çalışanlarıyla gerçekten çok güzel ve özel bir okuldu benim için.
Gerçekten ilgili ve tecrübeli bir kadroya sahiplerdi. okulumda hiç bir sıkıntı çekmedim. Belki söyleyebileceğim tek şey kur sistemlerinin yani seviyelerin birazcık daha özenli oluşturulabileceğidir. Ama kendinizi bulunduğunuz sınıfın seviyesinde görmüyorsanız bunu bildirdiğinizde sizinle gerçekten ilgileniyorlar ve en kısa sürede size yardımcı oluyorlar.
Toronto gerçekten her insanın hayatında bir kere de olsa görmesi gereken bir şehir. 2 aylık eğitim sürecimin bitmesinden sonra tek söyleyebileceğim şey iyi ki. İyi ki Karya International ile görüştüm, iyi ki Pelin Ablayı tanıdım ve iyi ki onların aracılığı ile bu inanılmaz serüveni yaşadım. Hayatım boyunca unutamayacağım anılar biriktirdim. Son olarak umarım sizler de böyle harika bir deneyimi yaşarsınız. Teşekkürler.

Foto Galeri


Referans/eda Ileri

Sizde Kanada için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Eda İleri 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim