avustralya bayrağı

Sezai Güzel

Avustralya / EMBASSY ENGLISH

2018
Ben Sezai, 23 yaşındayım, Üniversitemden yeni mezun oldum; Üniversitemi bitirdikten sonra İngilizce dil eğitimi almayı ve yurtdışına çıkarak bu tecrübeyi yaşayarak dilimi geliştirmeyi düşündüm ve bu eğitimi en iyi alabileceğim ülkeleri araştırmaya başladım. Bu süreçten sonra İngilizce üzerine dil eğitimi alabileceğim en iyi eğitimin Avustralya'da olabileceğine karar verdim. Fakat Avustralya'da dil eğitimi alabilmem için çok iyi bir hazırlık yaparak başvurumu en iyi şekilde tamamlamam gerekiyordu.


Bu süreci tek başıma yürütemeyeceğime karar verdim ve bu süreçte tüm hazırlıklarıma birlikte başlamam gerektiğini düşündüğüm bir yurtdışı eğitim danışmanlığı arayışına girdim. Bu arayışı yaparken fazlasıyla güvenebileceğim ve bu alanda çok fazla çalışma yapmış tecrübeli ve köklü bir yurtdışı eğitim danışmanlığı arayışına girdim. Ve bu arayışımın sonunda Karya lnternational Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile karşılaştım, ön izlenimim sonucunda Karya'nın çok tecrübeli ve köklü bir ekip olduğunu anlamıştım fakat Avustralya çalışmaları konusunda yine de tereddütlerim vardı; ama bu tereddütlerim Mehmet abim ile karşılaştıktan sonra tamamen sona erdi.


Mehmet abim ile bu süreçte karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyordum çünkü onunla bu yola çıkarken gerçekten birbirimize güvendik ve bu süreci başarıyla tamamlayacağımıza inandık ve Mehmet abimin bu konuda çok profesyonel olması ve tüm adımları ve süreçleri tecrübeleriyle ve profesyonel çalışma programıyla yürütmesi Avustralya öğrenci vizesini almamı ve uzun zamandır kurduğum Avustralya'ya gitme hayallerimin gerçekleşmesini sağladı. Öncelikle bu süreçte bana destek olan ve tüm hazırlıklarımı yürüterek benimle birebir ilgilenen, Karya'ya her gittiğimde beni sıcacık karşılayarak her daim birebir ilgilenen ve benim Karya'ya her gittiğimde mutlu ve heyecanlı hissetmemi sağlayan daima yanımda olan Mehmet Abime çok teşekkür ediyorum; Daha sonra profesyonel ekibi ve köklü geçmişiyle daima öğrencisinin yanında olan ve öğrencileri için profesyonel bir hizmet sunan Karya lnternational Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına teşekkür ediyorum. Hayallerinizin peşinden koşmak istiyorsanız bu süreçte daima tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile çalışmalısınız. Mehmet abime ve Karya lnternational Yurtdışı Eğitim Danışmanlığa çok teşekkürler ...

Sizde Avustralya için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sezai Güzel 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim