ingiltere bayrağı

İlker Yılmaz

İngiltere / CESC

2018
Merhaba ben İlker. Aslında bu yazıya nasıl başlasam bilmiyorum. Colchester English Study Centre (CESC) maceram çok çetrefilli ve uzun bir süreçte gerçekleşti. İlk işim internette bu işlerde uzman bir firma aramak oldu. Şanslıydım çünkü tek seferde bulduğum Karya bu süreçte en büyük destekçim oldu. Firma seçimi bu süreçte gerçekten çok önemli. Her firma nasıl olsa aynı işi yapıyor demeyin gerçekten öyle değil.

Benim dosyam biraz zor bir dosyaydı. En azından bana öyle söylendi. Zor olmasının nedeni dayımın burada Colchester'da ikamet etmesi ve benim onun yanında kalkacak olmamdı. Ancak Karya'nın tecrübesi ve özellikle hakkını teslim etmem gerekiyor Karya'nın Alsancak şubesinde halihazırda çalışan Zuhal Abla'nın sayesinde bu süreci başarıyla tamamladım. Abla diyorum çünkü gerçekten tanıyanlar bilir tanıyacak olanlarda hak verecektir gerçekten bu süreçte bir çalışan olarak değil Abla olarak ilgilendi benimle ve süreci başarıyla tamamlamama yardımcı oldu.

Eğer yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiyseniz ve bu yazıyı okuyorsanız gönül rahatlığı ile Karya ile çalışabilirsiniz. Bu vesile ile tekrardan üzerimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. okul hakkında kısa bir bilgi veremem gerekirse okulda Türk bir danışman mevcut. İlk etap da sizin halledemediğiniz her şeyi halledebilirsiniz. okul küçük bir okul adeta aile ortamı var diyebilirim. Öyle ki herkes birbirini tanıyor ve selamlaşıyor. okulda Türk sayısı gerçekten az benden başka bir Türk daha var gerisini siz düşünün. Öğretmenler gerçekten arkadaşça. okul seçimimde her ne kadar dayımın burada yaşıyor olması etkili olsa da okulun popüler bir okul olmaması bence hızlı bir eğitim için gayet iyi. Seçimimde pişman olmadım ve gayet memnunum. okul hakkında ve Colchester hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlarım için her zaman yardıma hazırım.

Güzel günler dilerim.


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

İlker Yılmaz 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim