amerika bayrağı

Hasan Tahsin Temiz

Amerika / ELS

2019
Merhaba Zuhal Hanım sözlerime başlamadan önce size teşekkür etmek istedim sizinle 2019 yılı yurtdışı eğitim fuarında tanıştık o gün oğlum ile fuarı geldiğimizde bir çok standı dolaştık bir çok standdan bilgi ve broşür aldık bu esnada sizinlede tanışmış olduk.

Fuardan çıkıp eve doğru giderken fuarda konuştuğumuz insanlar hakkında oğlum ile istişare yaparken ikimizde sizden almış olduğumuz elektrikden dolayı ikimizin de aklında eğer bu işi yapıcaksak Zuhal hanımla yapmamız gerekli ne düşündük tabi siz iyi bir pazarlamacı olabilirdiniz ağzınız iyi bir laf yapabilirdi. biz o anda orada etkilemiş da olabilirdiniz ama sizin bize geçirmiş olduğunuz o elektrik daha sonradan bizi size yönlendirdi.

sizinle konuşmaya geldiğimizde bize elinizden gelen bütün imkanları sunduğunuz gerekli yardımı yaptınız Bu konudada sürekli kafamızın takıldığı yerde anlayamadığımız zamanlarda hep size danıştık siz de biz gece gündüz demeden yardım ettiniz oğlum uçağa binene kadar sürekli bir şekilde sizden yardım aldık Ve anladık ki gerçekten siz fuarda bize nasıl yaklaştıysanız aynı şekilde bu işin sonuna kadar da devam ettiniz.

bu yaptıklarınız için gerçekten size teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum çevremdeki insanlara bu konuylan ilgili benden bilgi almak isteyenlere kesinlikle sizin adınızı vereceğim her şey için teşekkürler hoşçakalın


Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Hasan Tahsin Temiz 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim