ingiltere bayrağı

Uras Gezer

İngiltere / MASTER

2019

İngiltere’de master eğitimim için Gözde Hanım’dan Ekim 2018 - Eylül 2019 tarihleri boyunca birebir danışmanlık aldım. Gözde Hanım öğrenim yapacağım kurumu araştırmamda ve seçmemde bana yardımcı oldu; ayrıca master başvurusu ve hazırlığı, vize alımı ve okuyacağım okulla yapılan tüm iletişimlerimle bizzat ilgilendi.

Ancak bir danışan olarak benim için en önemli noktalar; Gözde Hanım’ın sürecin her aşamasında konusuna hakim olmasından gelen özgüveni, her zaman profesyonel ve nazik duruşu, samimi ve güleryüzlü yaklaşımıydı. Master başvuru hazırlığı boyunca birçok konuda detaylı soru sormama rağmen Gözde Hanım hep empati ve sabırla hareket etmiştir. Bu da yurtdışı öğrenimimde başvuru sürecimin önemsendiği ve en iyi sonuca ulaşılması için gerçekten çaba gösterildiğinden emin olmamı sağladı.

Sonuç olarak Gözde Hanım gibi bilgili ve profesyonel bir insanla çalışmak benim için büyük şans ve mutluluktur; bu yüzden bir kez daha kendisine teşekkür ederim. Yurtdışı eğitim planı olan herkesin bu süreci güvenle sonuçlandırması için Gözde Hanım’la çalışmasını öneririm.


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Uras Gezer 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim