ingiltere bayrağı

Elif Özertem

İngiltere / MASTER

2019

Bournemouth da Eylül 2019 da yüksek lisans eğitimime başlamadan evvel, Ankarada bu konuyla ilgili bilgi almak için Nisan 2019 da araştırma yapmaya başladım. Bu kapsamda her kurumdan bir takım bilgiler alsam da Karya Yurtdışı Eğitim danışmanlığında istediğim ilgiye ve yeterli bilgiye erişebildim. İngiltere de yüksek lisans yapmam konusunda beni deneyimleri ile bilgilendiren, bana uygun olan okul ve şehir seçimi için daima yol gösteren bir danışmanlık şirketi ile bu yola çıktığım için çok şanslıyım.

Fakat en önemlisi benimle ilgilenen Gözde Hanım, sürecin her aşamasında bana destek oldu. Tecrübesi, ilgisi ve bilgisi benim tereddütlerimi yatıştırdığı gibi aynı zamanda olmak istediğim yere de ulaşmamı sağladı. Bununla birlikte, bu uzun süreçte yaşadığım tüm kafa karışıklıklarını da Gözde hanımın tüm sorularıma verdiği açıklayıcı ve yönlendirici cevaplarla giderdim. Yüksek lisans eğitimim dışında konaklamam ve şehir hayatına ilişkin de verdiği bilgilerle bir arkadaş gibi beni daima cesaretlendirdi.

Bir kez daha burada bulunmamda ve kendimi burada güvende hissetmem de emeği geçen Gözde Hanıma hem çok teşekkür ediyor hem de benim gibi aynı süreçte olan tüm öğrenciler için iyi bir yol gösterici olarak içtenlikle öneriyorum.


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Elif Özertem 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim