ingiltere bayrağı

Zeynep Koyun

İngiltere / EC

2011

Merhaba,
Ben Zeynep. Şu anda İngilteredeyim. Şubat 2011de yurt dışına gitmeye karar verdim. Annemin desteği ve danışmanımın muhteşem ikna kabiliyeti sayesinde kararımı kesinleştirdim. Başka şirketlerle de görüştüm fakat beni en ince ayrıntılara kadar bilgilendiren, güven veren, ikna eden ve her türlü yardımını eksik etmeyen kişi danışmanım oldu.

Herşeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıp her ayrıntıyla ince ince ilgilenen ve işini çok iyi yapan bir insan olduğunu düşünüyorum.

4 Eylül 2011 de yola çıktım. Ağustosta vize başvurusunda bulunduk fakat İngiltere Konsolosluğu her detaya önem verip ince ince araştırmalar yaptığı için pek ümidim yoktu. Fakat danışmanımın hazırladığı dosyayı görüp başvuruya gittiğimde fikrim tamamen değişti. Vize verildiğini duyduğumda ise ne kadar doğru düşündüğümü anladım.

Şu anda Brightondayım, 10 haftadır buradayım. Burası gerçekten çok güzel. Aile yanında kalıyorum ve ailemden çok memnunum. Anneme ve Karya Internationala özellikle
danışmanıma beni her zaman destekleyerek böyle bir tecrübeyi yaşamama yardımcı oldukları için teşekkürü borç bilirim. Kesinlikle insan hayatında böyle bir tecrübe yaşanması gerekiyor. Vakit kaybetmeden yaşayın bol şanslar.


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Zeynep Koyun 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim