amerika bayrağı

Enver Karahasanoğlu

Amerika / EMBASSY CES

2012

Merhabalar;

Öncelikle Amerika'nın San Diego şehrinde olmama rağmen hala ilgi ve alakanızın devam etmesi beni gerçekten şaşırtmış durumda ve bundan da oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Bu arada Amerika'da hayat gayet güzel gidiyor. Açıkçası ilk başlarda biraz sıkıntılar olsa da alışınca ve özellikle yabancı arkadaşlar bulunca burayı sevmeye başladım. Ancak nedendir bilmiyorum Avustralya bana hala daha cazip geliyor. Özellikle geçen sene Melbourne'de olduğum günleri hala unutamıyorum. Belki de benim ilk vizem ve ilk yurtdışı deneyimimin verdiği heyecandandır. Hatırlarsan o günlerde çok stres yapmıştım acaba vize alabilecek miyiz alamayacak mıyız diye ve sonunda da vizemi almıştık.Hey gidi günler… Tam bir rüya gibiydi… Özellikle de SYDNEY.

Şu andaki planım ise 3 ay sonra New York'a gitmeye karar verdim. Bir de orda yaşam nasıl olduğunu görme fırsatı yakaladım. İnanıyorum ki orada da çok güzel bir hayat yaşayacağım.

Son olarak Önce Avustralya sonra da Amerika'dan vizesi için yardımlarınızdan daha çok, gerçek anlamda samimi, sıcak ve güler yüzlü tavırlarınızdan dolayı özellikle sana ve benimle ilgilenen çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

Görüşmek üzere;


Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Enver Karahasanoğlu 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim