amerika bayrağı

İzel Melis Uğur

Amerika / ELS

2012

Sayın Yetkili,

Kızımız İzel Melis UĞUR'un İngilizcesini geliştirmek ve geleceğine yön vermek amacıyla araştırma yapar iken, dostlarımızın tavsiyesiyle şirketinizin yetkilisi Pınar hanım ile ilk görüşmemiz nezaketen ve tanışma ayrıca kısaca karşılıklı bilgilendirme çerçevesinde geçti.

Daha sonra ikince kez yine kafamızda bir sürü acabalarla büroya geldik, bize ne kadar fayda sağlarlar acaba doğru bir yerdemiyiz, kızimızı yurt dışına göndersekmi göndermesekmi vb. endişelerle Pınar hanımı beklerken çalışanların konuşmalarını, davranışlarını izleme fırsatımız oldu. Genç, dinamik ve güzel yüzlü çalışanların , konuya hakimiyetleri, davranışları, samimiyetleri ikimizi de etkiledi bize güven verdiler biraz olsun rahatladık.

Pınar hanım bizi ilk günkü gibi güler yüzü ve tatlı dili ile karşıladı, kısa bir bilgilendirmeden sonra bizi Aslı hanım ile tanıştırdı. Aslı hanım ile olan sohbetimiz bir müddet karşılıklı bilgi alışverişi ile geçti.

Aslı hanımın kendine güveni, konuya hakimiyeti, bizlere aktarımı, samimi ve içten davranışları, bizim görmediklerimizi görmesi, yönlendirmesi, uyarıları, tavsiyeleri, güven verdi, bizi hem rahatlattı, hem de aylardır kafamızda netleştiremediğimiz kızımızın yurt dışı eğitimi konusunda kafamızdaki soru işaretlerini giderdi ve biz ilk görüşmemizde ABD'ye yabancı dil eğitimi için göndermeye karar verdik.

Kızımızın yurt dışına gidişi ile ilgili işlemleri, araştırmaları Aslı hanım kısa sürede sonuçlandırdı.

Sonuç olarak kızımız, İzel Melis UĞUR şuan ABD de dil eğitimine devam ediyor. Bizler anne ve baba olarak evlatlarımızın en iyi şekilde eğitim görmeleri için imkanlarımız çerçevesinde elimizden geleni esirgemeden en iyi yatırımın eğitim olduğuna inanıyoruz.

Karar verme sürecin de, başta Pınar hanım ve Aslı hanım olmak üzere tüm çalışanlara çok çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyoruz.

Böylesine güzel ve başarılı bir çalışanlara sahip olduğu için “Karya” şirketini de tebrik ediyor başarılarının devamı diliyoruz. 06 Ağustos 2012.

Saygılarımızla,


Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

İzel Melis Uğur 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim