malta bayrağı

Sezi Baykal

Malta / EC

2011

Herkese Merhaba!!

İngilizce eğitimimde pratiğimi geliştirmek için yurtdışına gitmeyi düşünüyordum. İnternette araştırdığım ve çok büyük tecrübelere sahip Karya International'ı ziyarete gittiğimde bu iş tamam dedim. Çok tatlı, ilgili ve tecrübeli Aslı Eren ile tanıştım ve beni yolculuk öncesinden sonrasına kadar her şeyde aydınlattı. Hem öğrenebileceğim, hem eğlenebileceğim bir ülke olarak düşündüğüm Malta adına bana birçok bilgi verdi ve beni yönlendirdi; böylelikle bu yolculuğun harika geçmesinin temellerini birlikte attık.=)

Tüm işlemleri kolaylıkla ve hızlıca hallettikten sonra Malta, Paceville'deki öğrenci evime gittim. Farklı milletlerden olmasına özen gösterilen o şirin evde arkadaşlarımla çok iyi anlaştık. okulum ise tek kelimeyle müthişti. Evime 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan, öğrencilerin severek okula gitmesini sağlayan güleryüzlü personeller ve harika eğitimcilerle dolu, rahat bir ortam.. Tıpkı hayal ettiğim gibiydi ve eğitimim süresince hiçbir dersi kaçırmadım. Konuşma sınıfları ve birçok farklı milletten harika arkadaşlıklarım sayesinde çok yararlı 3 hafta geçirdim. Malta'da otobüslerle ülkenin her yerine gittik ( St. Julians, Valetta, Marsaxlokk, Sliema ve daha birçok güzel şehir=). Malta'nın yanındaki 2 küçük tatlı adadan biri olan harika tarihi yapılarla dolu Gozo ve tam bir cennet kumsalına sahip Comino adalarında çok güzel vakit geçirdim.

Malta deyince akla gelen ilk şeylerden biri ise tabii ki gece hayatı!=) Evimiz, Malta'nın en ünlü barlar caddesi olan The King of the Nights'a tam 1 dakikalık yürüme mesafesindeydi. Her akşam ayrı bir eğlence vardı ve arkadaşlarımızla bol bol dans ettik!=) Mağazaları da söylemeden olmaz, dünyaca ünlü markalar da Avrupa'nın genç giyimine yönelik markalar da vardı. Yemek alışverişi için de her çeşit yiyeceğin, meyvenin olduğu ucuz mall'lerden yararlanabildim. Serin denizi, kumsalı, havası ile Malta'yı çok sevdim ve mutlaka tekrar gitmek istiyorum! Teşekkürler Aslı Eren, teşekkürler Karya!=)

Sezi Baykal

Foto Galeri


Referans/sezi Baykal
Referans/sezi Baykal
Referans/sezi Baykal
Referans/sezi Baykal
Referans/sezi Baykal

Sizde Malta için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sezi Baykal 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim