avustralya bayrağı

Çağrı Koray Tetik

Avustralya / EMBASSY CES

2010

Merhabalar,

Yurt dışına çıkmaya çok uzun bir zaman önce karar vermiştim . Kafamda onlarca soru, elimde her danışmanlık şirketinden aldığım düzinelerce broşürler, teker teker dolaşıyorum. Beni yoran taşıdığım düzinelerce broşür değildi aslında, beni yoran her şirkete girdiğimde kafamın içinde katlanarak artan soru sayısıydı. Hiç unutmuyorum çok ünlü şirketlerden birisi bana " Sen üniversiteni bitirmişsin, askerliğini de yapmışsın Avustralya sana kesinlikle vize vermez" dedi. İçimden acaba bu sevdadan vaz mı geçsem diye geçirmeye başlamışken Karya İnternational a girdim. Etrafı inceleyip ne kadar eğlenceli ve renkli bir ofis diye içimden geçirirken biri merhabalar hoş geldiniz dedi ve Aslı ile tanışmış oldum. Kafamdaki onlarca soruyu teker teker sormaya sormaya başladım. Aslı hiç sıkılmadan hepsini tek tek cevapladı. Hatta bir şirketin Avustralya ya vize alamazsın dediklerini söylediğimde ona çok gülmüştü:) okulla ilgili olan yazışmalardan, vize başvurusuna hatta ve hatta uçak biletine kadar hepsini hazırlayıp beni aradı. Avustralya maceram artık başlamıştı.

Avustralya gerçekten çok farklı bir yer. Eğer eğitimin yanında süper bir gece hayatı, dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz doğa güzellikleri arıyorsanız tam da sizin için bir yer. Bu büyülü ülkede daha fazla kalabilmek ve ingilizcemi biraz daha geliştirmek için biraz daha kalmak istedim. Aslı bu durumda da hep yanımda oldu. Ben hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmadım ve 2ay daha Avustralya da kaldım.

Aslı'ya belki defelarca teşekkür ettim ama bir de burdan teşekkür etmek istiyorum. Karya İnternational la yurtdışına gitmeseniz bile en azından Aslı ile tanışmanızı ve o mükemmel kahvelerinden içmenizi tavsiye ederim:)

Foto Galeri


Referans/cagri Koray Tetik

Sizde Avustralya için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Çağrı Koray Tetik 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim