ingiltere bayrağı

Ece Koçyiğit

İngiltere / EMBASSY CES

2010

Üniversitede aldığım hazırlık eğitiminin ardından hem kendimi ölçmek hem de daha çok pratik yapmak amaçlı yurtdışına gitmeye karar verdim. Bu süreçte en önemli karar hangi şirketle gideceğimdi. Ailemle birlikte ince eleyip sık dokuyup Karya International'ı seçtik. Şirketle görüşmeler başladı, benle sağolsun Aslı Hanım ilgilendi. Biraz pimpirikli bi tip olduğum için nerdeyse her gün bunaltıyordum kendisini, o da inatla tüm güleryüzüyle yardımcı oluyordu. oraya indiğimde ailemden bile önce Aslı Hanım aradı ve son bilgilendirmeleri yaptı. ordayken de belirli aralıklarla görüşmeye devam ettik.

Aslı Hanım okulumu, ailemi öyle bi ayarlamıştı ki hiçbir şikayetim olmadı, olamadı. Embassy CES de çalışanlarıyla,eğitmenleriyle nefis bi kadroya sahip.Gitmeden önce ben de her Türk gibi “anlıyorum ama konuşamıyorum” diyodum, şimdi şakır şakır konuşuyorum valla özgüvenim yerine geldi orada o kadar güzel günler geçirdim ki hala en ufak bi boşluğum olsa acaba İngiltere'ye mi gitsem diye düşünmüyor değilim.

Bu süreçle ilgili aklımda kalan tek bi cümle var; o da “iyi ki.” Siz de bi gidin, dönün ne demek istedğimi anlıyacaksınız.

Ece Koçyiğit

Embassy CES Cambridge


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Ece Koçyiğit 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim