amerika bayrağı

Mehmet Berk Alpay

Amerika / KAPLAN

2012

Selamlar,

Benim Karya International ile tanışmam, yakın bir arkadaşımın araştırmacı kişiliğinin tesadüfüyle kısmet oldu. Ben Elazığ'da askerliğimi yaparken uzaklardan “Aslı Hanım” diye ince ince duymaya başlamıştım sevgili Aslı'nın adını. Arkadaşımla ufak ufak seyahat ayrıntılarını oluştururken, gün gelip çattığında Ankara'daki ofisinize yolu düştü nihayetinde. Görmeden önceki sesindeki nezaket, ilgi ve alaka Aslı Hanım'ın yüzüne de yansımış hali hazırda. Yapılan bir iki kem kümden sonra isin Aslına geldiğimizde önüme çıkan deve yüküyle prosedür ve fuzuli işlemlerden, Aslı Hanım' ın yoğun temposuna rağmen itinayla işlemlerimin kılçıklarını ayıklayıp, seyahatimi temiz bir tabakta sunmasına müteşekkirim.

Şu an itibariyle 4. Ayını yaşadığım Miami seyahatimde hiçbir problemle karşılaşmamamın yanı sıra karşılaşsam bile yalnız olmadığımı, gereksinimlerin gerekli şekilde halledilebileceğinin de bilincindeyim.

Tanıştığımız ilk dakikadan şu yazıyı kaleme aldığım saniyelere kadar ve inanıyorum ki bundan sonrası için de, elini emeğini esirgemeden güler yüzüyle, beni ıvır zıvır prosedürlerden kurtaracaktır J işin özeti, çok teşekkürler Aslıcım J

MEHMET BERK ALPAY


Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Mehmet Berk Alpay 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim