fransa bayrağı

Onur Tüfekçi

Fransa / IH

2012

"Bir dili anavatanında, o dili anadili olarak kullanan insanların arasında öğrenmek çok önemli ancak binlerce kilometre uzaktaki dil okullarını kendi imkanlarınızla araştırmak ve onlarda öğrenim görme şansını bulabilmek de bir o kadar zor. Ben de bu önemin ve zorlukların farkında biri olarak bir danışmanlık ajansı bulmak amacıyla yola koyulduğum bir günde Karya International ile karşılaştım.

Öncelikle içeri girdiğimde hissettiklerimden bahsetmeliyim. Sıcak bir öğle vakti böyle ferah bir mekana adım atıp bu kadar çok güzel insanla karşılaşmak başınıza sık gelen bir şey olmasa gerek. Güzel, hoş kokulu, şık, nazik kadınlar ve adamlardan biri beni bekleyen biri olup olmadığını sorduktan sonra Aslı Hanım'a yönlendirmişti. Her ne kadar gözlerimi ve dikkatimi o dakikadan itibaren danışmanım olacak olan Aslı'dan alamasam da başımı kazara her çevirdiğimde gülen güzel bir yüzle karşılaşmak o gün çözümlemek üzere kafama koyduğum yurtdışında dil eğitimi işinin beni zorlamadan hallolacağından kesin olarak emin olmamı sağlamıştı bile.

Seçeneklerimi gördüm, kararımı verdim ve birkaç gün sonra Fransa'nın Nice kentinde altı haftalık bir öğrenime başlıyorum. Başta benim için en çok uğraşan ve kafama takılma olasılığı olan her soruyu benim daha aklıma dahi gelmeden söz konusu edip çözümleyen Aslı Eren'e, onun olmadığı zamanlardaysa eksikliğini hissettirmeyip yardımcı olmaya çabalayan diğer çok güzel insanlara çok teşekkür eder ve herkese onlardan biriyle bir gün tanışmalarını dilerim. onlara danışmanızın en kötü yanı, oraya çok az gitmek zorunda kalıyor olmanız, sevgiler…"


Sizde Fransa için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Onur Tüfekçi 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim