ingiltere bayrağı

Sezen Yilmaz

İngiltere / EC

2012

Merhaba,

Ben Sezen. Size İngiltere'nin Brighton şehrinden yazıyorum.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki internet sitelerindeki bu tür yazıların gerçek dışı olduğunu düşünürdüm, ama öyle değilmiş :)

Yurt dışında yabancı dil eğitimi alma fikri çok uzun zamandır aklımda vardı. Amerika ya da İngiltere'de eğitim almayı düşünüyordum. Amerika'yı mesafe nedeniyle eleyip İngiiltere'ye gitmeye karar verdim. Denizi ve güneyde olması nedeniyle Brighton şehrine gitmeyi düşünüyordum. İnternet ve arkadaş tavsiyesiyle birkaç şirketle görüştüm. Ama pek içime sinmedi.Bir gün tesadüfen önünden geçerken Karya International tabelasını farkettim. Arkadaşlarımla buluşacaktım, kısa bir zamanım vardı. Açıkçası çok da umutlu olmayarak yukarı çıktım. Çok şanslıymışım ki direk Esra Hanım'la görüşme fırsatı buldum. Esra Hanım bana çok kısa bir zamanda çok farklı bir güven verdi. Anlatımındaki akıcılık, ilgisi ve bilgisi çok hoşuma gitti. Başka bir gün için randevulaştık. Hemen eve gidip internetten araştırdım. olumlu yorumlar da üzerine eklenince Karya ile gitmeye karar verdim.

İşlerim çok yoğun olduğu için benim yapmam gereken işleri bile kendisi hallletti. Çeviriler, evraklar, randevular her şeyi o kadar düzenli ve dakik olarak ayarladı ki konuyla ilgili düşünmeme bile gerek kalmadı. İsteklerimi çok düzgün analiz etmiş olacak ki İngiltere'ye geldiğimde inanamadım. Çünkü tam istediğim ve düşündüğüm gibi bir okul seçti benim için. Şu an EC Brighton'da öğrenciyim. Hem şehri, hem okulu çok sevdim. Yaklaşık 1 aydır buradayım. Kendimdeki gelişmeyi farkedebiliyorum. okulla ilgili olmasa bile herhangi bir sorunum olduğunda hemen Esra Hanım'ı arıyorum. Uçak bileti, vize, şehrin güzel yönleri vb. her konuda bilgisi var gerçekten :)

Ben aramasam bile o beni arıyor, iletişimimiz hiç kopmadı. Buradaki hayatımı çok kolaylaştırıyor.

Bir de şirketteki insanların şıklığı ve güleryüzünü de hiçbir yerde görmedim, belirtmeden geçemeyeceğim.

Sizlerin aracılığıyla Esra Hanım'a ve tüm Karya ekibine çok teşekkür ederim.

Sezen YILMAZ

(Eczacı)

Foto Galeri


Referans/sezen Yilmaz
Referans/sezen Yilmaz
Referans/sezen Yilmaz
Referans/sezen Yilmaz
Referans/sezen Yilmaz

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sezen Yilmaz 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim