Stafford House Sertifika


dünyanın her yerinden birçok öğrenciye her yıl genel, akademik ve profesyonel İngilizce program seçenekleri sunmaktadır. Amerika, Kanada ve İngiltere’de toplam 10 tane şubesi vardır ve bu şubelerde sertifika programlarına da yer vermektedir. Amerika’da sunulmakta olan Marketing, Project Management ve Business Management programları Ocak 2019 itibariyle Londra ve Toronto’da da sunulacaktır. Bu sertifika programlarına, İngilizce yetkinliği upper intermediate ve üzeri olan öğrenciler katılabilir. Ancak seviyesi yeterli olmayan öğrenciler, profesyonel sertifika programı öncesinde Genel İngilizce kursu alarak yeterli seviyeye erişebilirler.

Program seçenekleri

Profesyonel sertifika programları şöyle sıralanabilir:

Business Management (4 hafta)

Project Management (4 hafta)

Marketing (4 hafta) (Amerika’daki 5 haftalık “Marketing & Advertising” programı, Ocak 2019 itibariyle “Marketing (4 hafta)” olarak güncellenecektir).

Amerika’da haftalık 20 derslik olan opsiyonlara B1/B2 turistik vize ile katılmak mümkündür. Haftalık 25 ve 30 derslik opsiyonlar için ise F1 vizesi gereklidir. İngiltere ve Kanada’da dil eğitimi ile ayni tür vizeye başvurmak gerekmektedir. Başlangıç tarihleri merkeze ve sertifika türüne göre değişmektedir. Başlangıç tarihleri ve diğer detayları “Sertifika programları Amerika Stafford House TABLO” dokümanından inceleyebilirsiniz. Program ücretlerine kayıt, konaklama ve konaklama yerleştirme ücretleri ile F1 vizesine başvuru yapılması durumunda

I-20 kargo ücreti eklenmelidir, bu ücretler için lütfen bilgi isteyiniz.

Tüm Programlar

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
Boston Üniversitesi 1839 yılında kurulmuştur ve Amerika’nın en büyük ve ...
HOLMES INSTITUTE Ağırlama Faaliyetleri (Hospitality Operations) Diploması - Co-op Holmes Enstitüsü ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim