Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Avustralya Deakin University

Deakin University

Deakin University, Avustralya, Victoria’ da yer almaktadır ve 1974 yılında kurulmuştur. Okulun yıllık 53.000 öğrencisi bulunmaktadır ve bunların bir kısmını 120’ den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenciler oluşturmaktadır. Academic Ranking of World Universities’ e göre Deakin University en iyi 300 üniversite arasında yer almaktadır. Ayrıca QS World University Rankings’ e göre dünyanın en iyi 50 yaş altı üniversiteleri arasında 31. sırada ve Victoria’ da da 1. sırada yer almaktadır.

Deakin University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Deakin University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Diploma / Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS:6.0 – 7.0, TOEFL IBT: 65 - 102, TOEFL PBT: 550 – 600 arasında tercih edilecek bölüme göre değişiklik göstermektedir.) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Başvurudan önce yeniden kontrol edilmesi gerekmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Diploma / Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS:6.0 – 7.0, TOEFL IBT: 65 - 102, TOEFL PBT: 550 – 600 arasında tercih edilecek bölüme göre değişiklik göstermektedir.) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Başvurudan önce yeniden kontrol edilmesi gerekmektedir.

Deakin University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.