Slovenya Vizesi

Slovenya Randevusu / Slovenya Vize Formu / Slovenya Vize İşlemleri

Vize başvurunuz için daha sağlıklı ve olumlu bir yol izlenmesi için Karya International ailesi olarak size profesyonel hizmet vermeye hazırız.

Slovenya vize başvurusu için en önemli belge eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş Slovenya vize başvuru formudur. Vizenizin verilmesinin %50 kısmı formunuza göre değerlendirilmektedir. Profesyonel bir destek almanız vize sürecinizin sağlıklı ilerlemesi konusunda size yardımcı olacaktır. Slovenya vizesi almak için gerekli olan belge ve evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde organize edilerek randevu aşamasına geçilebilmektedir. Slovenya vize işlemleri için doldurmanız gereken vize başvuru formu İngilizce olarak doldurulurken, verecek olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca, vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgilerin başvuru evraklarında bulunan bilgilerle uyum göstermesini ise Slovenya Konsolosluğu göz önünde bulunduracaktır.

Slovenya Vize Randevusu

Vize başvurusuna girebilmeniz için evraklarınızın ve başvuru formunuzun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması yanı sıra Slovenya vizesi randevunuzun konsolosluk ya da başvuru merkezinden alınmış olması gerekmektedir. Firmamız vize randevunuzu sizin yerinize almaktadır.

Slovenya Vize Formu

Slovenya vize başvurusu yapabilmeniz için gerekli en önemli şeylerin başında eksiksiz ve doğru doldurulmuş vize formu gelmektedir.Slovenya vize formu Karya International tarafından doldurulmaktadır.

Slovenya Turist Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Slovenya turistik vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Slovenya Ticari Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Slovenya ticari vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Slovenya Öğrenci Vizesi (90 Güne Kadar)

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Slovenya öğrenci vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Slovenya Çalışma Vizesi

Ülkelere ve vize türlerine göre başvurabildiğimiz vize türleri değişmektedir. Slovenya çalışma vizesi için vize danışmanlığı hizmeti verebilmekteyiz.

Slovenya Konsolosluğu Harita


UZMANA SOR

Slovenya vizesi için danışmanlık

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim