Vanwest College

VANWEST COLLEGE

Kanada’da yurtdışı eğitim almak isteyen öğrenciler için oldukça iyi bir fırsat olan Vanwest College, Vancouver’ da iki, Kelowna’ da bir şubesiyle toplam 3 yerleşkesiyle eğitim vermektedir. Dil eğitiminin yanı sıra 2 aydan 26 aya kadar değişen sürelerde sertifika ve diploma programları seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda Vanwest College’ da CO-OP programları da bulunmaktadır.

CO-OP programları öğrencilerine maaşlı staj imkanı sunmaktadır. Öğrencilere öncelikle iş görüşmesi, mülakat ve cv oluşturulmasıyla ilgili iş bulma üzerine eğitimler verilmektedir. Daha sonra öğrencilere staj yapabilmek için iş bulmaları beklenmektedir. Ancak eğer bu süre içerisinde iş bulamazsa o zaman devreye okul girmekte ve anlaşmalı olduğu şirketlerle temasa geçip öğrencisinin maaşlı stajını yapabilmeleri için işe yerleştirmesi yapılmaktadır. Yani okul bu noktada iş garantisi sunmaktadır. CO-OP programlarının en büyük avantajı ise öğrenciler staj yaptıkları şirketler içerisinde, eğitimleri sonrasında iş teklifi alarak staj yaptıkları şirketlerde çalışma fırsatı bulmaktadırlar. Bu durum öğrencilerin staj imkanı içerisindeyken kendilerini göstermeleriyle elbette doğru orantılıdır.

Vanwest College CO-OP imkanı sunan okullar arasındadır. Vanwest College, Kanada’da özel kolejlerden biridir. Kabul şartları bakımından oldukça kolay olan Vanwest College, İngilizce yeterliliği için IELTS 5,5 puanı istemektedir. Eğer IELTS puanınız yoksa Vanwest College kendi İngilizce sınavını uygulamaktadır. Bu sınav ücretsiz olup İngilizce seviyenizi belirlemeye yönelik olacaktır. Eğer İngilizce seviyeniz yeterli değilse o zaman Vanwest College İngilizce eğitimi vermektedir. Okulun dil eğitim programları her pazartesi başlamaktadır. Bu sayede süre kaybı yaşamazsınız. Vanwest College’ de en çok talep gören Business bölümleri bulunmaktadır. Sizlere birçok bölüm seçeneği sunulmaktadır. Okulun en büyük avantajlarından birisi de Türk okul temsilcisinin bulunmasıdır. Mezuniyet sonrasında iş teklifleri alabilirler ve genellikle mezunlar tatmin edici maaşlar almakla birlikte hızlı bir şekilde iş bulabilmektedirler.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngilizce veya her hangi bir yabancı dil öğrenmek insan hayatında çok daha fazla olanağı önüne ...
Lisans düzeyinde üniversite eğitimi alabilmeniz için Karya Yurt Dışı Eğitim firması kapsamında ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim