Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışına çıkabilmek ve dil eğitimi alabilmek için mevcut bulunan aracı kurumlar belirli fiyatlandırma üzerinden bu hizmeti vermektedir. Yurtdışı için tercih edilebilecek danışmanlık firmasında iki farklı şekilde dil eğitimi alabilmek mümkün olur. Yurtdışı dil eğitimi fiyatları konusunda günlük para birimi kurları da etkili olmakla beraber kişinin tercih edeceği eğitim süreci, ülke fiyatlandırmaya doğrudan etki etmektedir.

Dil Okulları

Yurtdışında dil eğitimini alabilmek için tercih edilebilecek programlardan bir tanesi olarak dil okulları hem uzun süreli kalma adına hem de fiyat bazında kişinin uygun görebileceği alanlardan bir tanesidir. Pek çok ülke üzerinden seçim yapabilmek mümkün olurken devlet okullarında ücretsiz olarak dil eğitimi alabilmek ve bununla beraber uygun fiyatlandırmadan yararlanabilmek mümkün olur. Ülkelerin belirlemiş oldukları okullar bazında dil eğitimi alınabilir.

Yaz Okulları

Fiyatlandırma açısından yaz okulları çok uzun süreli olmamakla beraber maddi açıdan da elverişlidir. Ülke ve yaş gurubuna göre yapılacak olan tercihlerde yaz okulları kısa süreli dil eğitimi için tercih edilebilecek programlar içerisinde yer alır. Fiyatlandırmalar dil eğitimi konusunda gidilecek olan ülkenin para birimine göre yapılmaktadır. Bu nedenle Türk lirasının değerli olduğu bir ülkenin tercihini yapmak rahat bir eğitim hayatını da beraberinde getirir. Danışmanlık hizmeti veren firmanın fiyatlandırma işlemi ile ilgili net bilgilere seçilecek olan ülke, program, kalış süresine göre erişim sağlanabilir.

Yazar
1
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Almanya’da Üniversite Okumak Almanya’da üniversite okumak, yurtdışı eğitim ...
Yurtdışı Eğitim için Ankara’da danışmanlık ve eğitim seçenekleri konusunda ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim