AM Language Studio
Sunulan Programlar:
AM Language Studio Sliema

AM Language Studio Sliema Malta Dil Okulu

Malta / Sliema / Merkez

Malta, Avrupa’nın güneyinde beş takımadadan oluşan bir ada devletidir ve başkenti Valetta’dır. İngilizce ve Maltaca konuşulan ülkede İngilizce çok yaygındır ve Maltaca ikinci ana dil olmuştur. Tarihi binaları, Akdeniz iklimi, denizi ve plajları, festivalleri, restoran ve kafeleri ile her zevke hitap eden Malta pek çok Oscar Ödüllü film setine de ev sahipliği yapmıştır.
A.M. Language Studio Malta, 1987’de kurulmuştur ve Malta’nın ilk İngilizce dil okullarındandır. Tecrübeli dil okulu A.M. Language Studio’nun tüm birimleri ISO 9001 belgelidir. Özellikle paket programlarıyla öne çıkan okulda 18 yaşın altındaki genç öğrenciler için de çok program seçeneği mevcuttur. Hareketli bir sosyal aktivite programına sahip olan okulda, Hoş geldin Partisi, açık hava sinema gecesi, Futbol ve bowling geceleri, Golden Bay ve Sicilya turları, Gozo ve Comino gezileri, tekne turları vb. gibi çok çeşitli etkinlikler gerçekleştirilir.
Okulun konumu: Sliema’nın tam kalbinde kafe ve restoranlarla alışveriş bölgesine çok yakın olan okul plaja sadece 10 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Bilgisayar odası, ücretsiz wi-fi, kafeterya, 1 tanesi çatıda olmak üzere 2 teras, 14 klimalı sınıf, interaktif tahtalar, ders çalışma salonu.
Sunulan programlar: Paket program: Haftada 20 ders Genel İngilizce, yemeksiz paylaşımlı yurt konaklama, çift yön havaalanı transfer hizmeti, ilk kur ders kitabı ve elektrik-su-internet masrafları dahildir. İlave ücret karşılığında farklı seçenekler ile kişiselleştirilebilen bu paket programa eklenebilecek seçenekler ise şöyledir: Haftada 30 ders Yoğun İngilizce, tek kişilik yurt konaklama, paylaşımlı süit dairede konaklama. 4 hafta ve üzeri sürelerde alınabilir.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio
Malta Sliema Am Language Studio

AM Language Studio Malta Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim