ATC
ATC Bray

ATC Bray İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Bray / Merkez

Bray, İrlanda'nın sessiz sakin banliyösü Bray, şehrin karmaşasından kaçmak isteyen insanların ilk tercihi olan muazzam bir kasabadır.Kalabalıktan ve şehir gürültüsünden hoşlanmayan öğrencilerin her zaman ilk tercihlerinden biri olan Bray, samimi atmosferi ve arkadaş canlısı yaşayanlarıyla öğrencilere aile ortamı yaşatmaktadır. Dublin' e 1 saat kadar bir uzaklıkta yer alan Bray' den, toplu taşıma araçlarıyla merkeze gitmek oldukça kolaydır.
ATC Bray: Bu sakin kasabanın içinde, deniz kenarındaki binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir. Dunluice House' da hizmet veren okul, Victorian tarzı mimarisi olan binasında zarafet ve moderniteyi bir araya getirmiştir. Öğrencilerine sunduğu gezi organizasyonlarıyla da merkezlere gitme imkanı sunmaktadır. Okulun düzenlediği gezi ve eğlence organizasyonları da genellikle Dublin odaklı olarak yapılmakta, günlük aktiviteler ise Bray' de gerçekleştirilmektedir.
Okulun Konumu: Deniz kenarında yer almaktadır ve Dublin şehir merkezine 35 dakika mesafededir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Modern donanımlı, geniş ve aydınlık 23 derslik, kütüphane ve çalışma alanı, bilgisayar odası, kantin, özel bahçe ve teras, ücretsiz wi-fi, ücretsiz öğleden sonra sınıfları.
Sunulan programlar: Genel İngilizce (16), Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (26), IELTS Exam Prep (26).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc
İrlanda Bray Atc

ATC İrlanda Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim