ATC
ATC Dublin

ATC Dublin İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa’da yaşanacak en iyi başkent olarak seçilmiş olan Dublin, köklü kültürü, tarihi, mutfağı, hoşgörülü insanları, Google gibi pek çok büyük firmanın orada bulunması, yemyeşil doğası ve canlı sosyal hayatı ile her zevke uygun seçenekler sunan Dublin, hem öğrenciler hem de turistler tarafından oldukça tercih edilen bir şehirdir.
ATC Dublin: 1973 yılında kurulmuş olan ATC Dil Okulu, modern ve teknolojik donanım bakımından hiçbir eksiği bulunmayan okul 5 katlı bir binada faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Quality English üyesi de olan okul Temmuz 2013'te faaliyete geçirdiği Bray şubesiyle öğrencilerine iki ayrı lokasyonda hizmet vermeye devam etmektedir. Dublin'in merkezindeki konumuyla her yere kolay ulaşım imkanı tanıyan ATC İrlanda, öğrencilerin civarı tanımaları, İrlanda kültürünü görmeleri adına da pek çok gezi ve aktivite organizasyonu yapmaktadır. Şık cafeleri, restoranları, alışveriş merkezleriyle Dublin'in en canlı caddesine olan kısa mesafesi sayesinde öğrencilerine okul dışında da sosyal bir dönem imkanı veren okul İrlanda'nın en beğenilen dil okullarından biridir.
Okulun Konumu: Şehir merkezinde South William Street üzerinde yer almaktadır. Ünlü Grafton Street'e birkaç dakikalık bir yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Okulun Donanımı: Modern donanımlı ve aydınlık 16 derslik, interaktif beyaz tahtalar, öğrenci dinlenme alanı, bilgisayar odası, ücretsiz wi-fi, ücretsiz öğleden sonra sınıfları.
Sunulan programlar: Genel İngilizce (20), Yoğun İngilizce (26), Genel İngilizce (Afternoon) (15), IELTS Exam Prep (26).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc
İrlanda Dublin Atc

ATC İrlanda Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim