ELS
ELS Charlotte

ELS Charlotte Amerika Dil Okulu

Johnson & Wales University-Charlotte Campus Kampüsünde Eğitim Fırsatıyla

Amerika / Charlotte / Merkez

Charlotte, Washington, D.C. ve Atlanta, Georgia arasında orta ölçekli bir şehir ve finans merkezidir. Charlotte’ un canlı Yukarı Şehir Merkezinde kültürel, sportif ve eğlenceli etkinlikler yer almaktadır. Şehir Appalachian Dağlarına yalnızca iki saat ve Carolina plajlarına dört saatten daha az mesafededir.
ELS Charlotte: Johnson & Wales Üniversitesi – Charlotte Kampüsü’ nde yer almaktadır. Öğrenciler ELS’ in tecrübeli kadrosu ile İngilizce öğrenirken aynı zamanda kampüs ortamında üniversite öğrencileri ile iletişim halinde olabilme imkanına sahiptirler.
Okulun Konumu: North Carolina’da Johnson & Wales Üniversitesi – Charlotte Kampüsü’ nde yer almaktadır. Kampüs, şehir merkezine yürüme mesafesindedir ve öğrenciler kolayca şehir merkezindeki spor aktiviteleri, sosyal veya kültürel aktivitelere katılabilmektedir.
Konaklama: Aile yanı konaklama seçeneği mevcuttur.
Okulun Donanımı: Bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kütüphane, klima, öğrenci salonu veengelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan programlar: American Explorer (15), Yarı Yoğun İngilizce (20), Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Amerika Charlotte Els
Amerika Charlotte Els
Amerika Charlotte Els
Amerika Charlotte Els

ELS Amerika Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim