ISI Dublin Dublin

ISI Dublin Dublin İrlanda Dil Okulu

İrlanda / Dublin / Merkez

Dublin: İrlanda’ nın başkenti ve en büyük şehridir. Aynı zamanda kültürel ve tarihi açıdan oldukça zengindir. Şehrin ortasından geçen Liffey Nehri, şehri kuzey ve güney olmak üzere ikiye ayırmaktadır. Dublin’ in köklü üniversitelere sahip olması nedeni ile Avrupa geneline göre genç bir nüfusa sahiptir. Yemyeşil doğası, sıcakkanlı insanları, güvenli bir şehir olması, kültürel ve sosyal pek çok aktivite imkanları ile turistler ve öğrenciler tarafından oldukça tercih edilen bir şehirdir.
ISI Dublin:
Okul 2001 yılında kurulmuştur ve 2 farklı binada eğitim vermektedir. Her öğrenci haftalık olarak yapılan testler ile bireysel olarak değerlendirilmekte ve gelişimleri takip edilmektedir. Profesyonel eğitim kadrosu ile öğrencilerin gerçek hayatta kullanabilecekleri bir İngilizce eğitimi vermeyi amaçlar ve bunun için ders kitapları haricinde dergiler v.b. materyaller kullanılmaktadır. Ayrıca okulun sosyal aktiviteleri ile de yeni insanlarla tanışma, Dublin’ i keşfetme ve anadili İngilizce olan bir rehber ile pratik yapma gibi pek çok fırsat sunmaktadır.
Okulun konumu: Şehir merkezinde yer almaktadır. Binalar birbirlerine 5 dakika yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: Aydınlık ve interaktif tahtalı modern sınıflar, dinlenme alanı, bilgisayar odası, kafe, ücretsiz wi-fi.
Sunulan programlar:
General English (15), General English (20), General English (25), General English (30), Academic Year Programme Morning/Afternoon (15), Academic Year Programme Morning/Afternoon (20), Business English (20), IELTS (20).devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim