Kanada Dil Okulu Vancouver

Kanada dil okulları son derece güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kanada dünyanın en gelişmiş ve her konuda başarılı ülkeleri arasında yer almaktadır. Kanada, vatandaşlarına yüksek yaşam kalitesi, her alanda sağlık hizmeti ve kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır ve bu nedenle pek çok insan Kanada'da bulunan dil okullarına giderek eğitim görmektedir.

Kanada dil okullarına giderek İngilizce dilini en basit şekliyle öğrenip insanlarla diyalog kurabilirsiniz. Vancouver da Kanada'da dil eğitimi almak için en çok tercih edilen şehirlerden bir tanesidir. Vancouver dışında tercih edile diğer ülkeler Toronto, Montreal, Ottawa, Victoria ve Calgary olarak sayılabilir. Sizde birtakım araştırmalar yaparak kendinize en uygun şehirde yabancı dil eğitimi alabilirsiniz.

Kanada'da Eğitim Almanız İçin Pek Çok Neden Var

Kanada yabancı dil eğitimi alan bireylere çok fazla sayıda imkân sağlamaktadır. Başta ekonomik olmasıyla beraber sıklıkla tercih edilebilir. Diğer ülkeler yabancı dil eğitimi alanında biraz yüksek meblağlar istese de Kanada bu durumun tam aksine vatandaşlarına gereken desteği vermektedir. Eğitim programları tam anlamıyla öğrencilerin anlayabileceği seviyededir.

Kanada'nın ne kadar da kaliteli dil eğitimi verdiği tüm dünya tarafından ispatlanmıştır. Bu nedenle insanlar dil kursu için Kanada ülkesine gitmeyi tercih etmiştir.

Kanada Ülkesinde Dil Kursu Programı

Kanada'da bulunan dil kurslarının başlama saati değişkendir. Bu durum okuldan okula değişebileceği gibi görülen yabancı dil derslerine göre de değişebilir. Genel olarak bakıldığında Kanada'da bulunan dil kursları sabah 09.00’da başlar ve öğlen 2 gibi son bulur. Bir nevi tam gün okul sisteminde işleyiş görür.

Kanada'da sabahtan ya da öğleden sonra hatta gece okulu olarak görev yapan dil kursları da bulunmaktadır. Gündüz çalışıyorsanız gece saatlerinde bile dil kursuna gidebilirsiniz. Aynı şekilde sabah daha erken gidip öğlen dersi bitiren okullar da vardır.

Kanada'da Maddi Açıdan Geçinmek

Kanada'da eğitim almak çok güzel fakat bir de bunun masraflarını karşılamak var. Kanada'da masraflarınızı çıkarabilmeniz için çeşitli alternatifler vardır ve bu alternatifleri etkileyen en birincil durum ise yaşanılan şehirlerdir. Yaşadığınız şehirde dil eğitimi alırken yemeği evden getirirsiniz. Pek çok özel yerde de bu durum geçerlidir fakat bazı yerler marketten yemek getirme kızı ister. Market fiyatları ise çok değişkendir.

Kanada'da ulaşım her şehirde farklıdır ancak Toronto şehrinde ulaşım biraz daha idealdir. Kanada’da yaşarken ulaşım paketi almak çok daha avantajlı olacaktır. Kanada'da daimi kalacaksanız bir ulaşım kartı çıkartmanızda fayda var.

Kanada'da Konaklama Nasıl Olur?

Kanada'da konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Konaklama maliyeti sizin tercihinize bağlıdır. Kasaba tarzı yerlerde yaşarsanız maliyet biraz daha az olur fakat şehre yakın yerlerde ev tutarsanız biraz daha maliyetli olur. Kanada'da bir aile yanında da konaklayabilirsiniz. Kanada'da bazı aileler evlerinde bir oda kiralıyor ve öğrenciler bu evlerde konaklayabilir. Aile yanında konaklama çok daha ucuz maliyetlidir.

Aile yanında konakladığınız zaman sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsizdir. Yemekli olarak bu evlerde kalırsanız ortalama 700-800 TL civarı para ödemiş olursunuz. Ev kiralayarak da konaklama imkânı bulabilirsiniz. Fakat burada kiralama sistemini bilmeniz gerekiyor. Kiralık evlerin fiyatını etkileyen en önemli unsur şehre olan mesafesidir. Şehre olan mesafe arttıkça fiyat düşer fakat şehre olan mesafe azaldıkça fiyat artar. Fakat sizin dil eğitimi gördüğünüz yere yakın bir kiralamanız gerekiyor.

Önemli olan bütçenize ve okuduğunuz okula yakın bir ev ya da kalacak yer kiralamaktır. Okula başvuru yaptığınızda buna daha iyi karar verebilirsiniz.

Yazar
6
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Bir ada ülkesi olan Avustralya doğası, yüksek yaşam standartları ve iş imkanları ile dil eğitimi ...
Yurtdışı eğitim için Eğitim kalitesi, prestijli eğitimi ile İngiltere yüksek ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim