OHC
OHC Vancouver

OHC Vancouver Kanada Dil Okulu

Kanada / Vancouver / Merkez

Vancouver, Kanada’nın doğasıyla olduğu kadar refah yaşamı, canlı sosyal hayatı ve çok kültürlü yapısıyla ünlü şehridir. Zengin iş imkanı bulunan şehir, her yıl dünyanın çeşitli yerlerinden öğrencilerin eğitim için ilk seçeneği olmaktadır.
OHC Vancouver , İngilizce eğitimin yanı sıra öğrencilerine doğa yürüyüşleri gibi etkinlikleri de içeren aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Vancouver şehir merkezinin canlı ve tarihi bölgesi Gastown’da, limana ve buharla çalışan ünlü saate yürüme mesafesindedir.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: 30-60 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 6 derslik, maksimum 16 ortalama 10 kişilik sınıflar, DVD ve kitap dolu kütüphane, kafeterya, özel çalışma materyali, ücretsiz Wi-fi erişimi, ortak alan, mutfak, mikrodalga fırın ve buzdolapları, DVD oynatıcılar, TV’ler.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
Yoğun İngilizce: Temel İngilizce becerilerinin yanı sıra İngilizceyi iş hayatında veya sosyal hayatında yoğun olarak kullananlara yönelik içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 30 ders verilir.
İş İngilizcesi: Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir. İş dünyasında gerekli olan İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yönelik dersler sunulur.
IELTS Sınav hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Pathway: Minimum 12 hafta süreyle haftada 30 ders üniversiteye hazırlık sürecinde gerekli İngilizce becerilerine yönelik dersler sunulur.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Vancouver Ohc
Kanada Vancouver Ohc
Kanada Vancouver Ohc
Kanada Vancouver Ohc
Kanada Vancouver Ohc
Kanada Vancouver Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim