LSI
LSI Vancouver

LSI Vancouver Kanada Dil Okulu

Kanada / Vancouver / Merkez

Vancouver; Bir liman kenti olan Vancouver dünyanın en görülmeye değer ve refah şehirlerinin başında gelmektedir. Pasifik Okyanusu ve karlı dağlar arasında konumlanmış olan şehir göz alıcı bir doğaya sahiptir.
LSIVancouver: Genel İngilizce, iş dünyası ve akademik kariyere yönelik İngilizce kursları, sınav hazırlık programları ve ş yakın çevre turları gibi içeriklere sahip aktivite kursları sunulmaktadır. LSI Vancouver’da öğrenciler, plaj aktiviteleri, Vancouver’ın dünya çapında profesyonel takımlarıyla büyük spor etkinliklerine katılım, Victoria, Kayalık Dağları ve Whistler’a haftasonu gezileri gibi içeriklere sahip zengin içerikli sosyal programlardan da faydalanabilmektedirler.
Okulun Konumu: Homer Caddesi’ndeki okul, şehrin cazibe merkezlerine olduğu kadar otobüs, deniz otobüsü ve metro ağına da oldukça yakın konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı konaklama ve Biritish Columbia Üniversitesi kampüs içi yurt konaklaması seçenekleri sunulmaktadır.
Okulun Donanımı: Okulda 12 modern derslik bulunur. Sınıf mevcudu maksimum 16 kişidir. İnteraktif beyaz tahtalar, öğrenci dinlenme salonu, öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), Yarı Yoğun İngilizce (25), Yoğun İngilizce (30), Akademik İngilizce (25), İş İngilizcesi (10), Öğleden sonra (10), Premium Kurslar, TOEFL/TOEIC/IELTS Sınav Hazırlık Kurslarının yanı sıra, Club 40+, Vancouver Adası Turu, Kanada Kayalıkları Turu, Golf, Buz Hokeyi ve Ormanda Yürüyüş gibi etkinlik kursları da sunulmaktadır.

devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Vancouver Lsi
Kanada Vancouver Lsi
Kanada Vancouver Lsi

LSI Kanada Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim