LAL
LAL Torbay

LAL Torbay İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Torbay / Merkez

Torbay: İngiliz Riviera'sı olarak da anılan klasik bir kıyı yerleşkesi olan Torbay, bulunduğu koyun doğal yapısı sayesinde de oksijeni bol bir lokasyondur. Tatil için muazzam bir iklime sahip olan lokasyon, yarı tropik olan bahçeleriyle de dikkat çekmektedir. Yalnızca turistler için değil öğrenciler için de ideal bir konumda bulunan Torbay sahip olduğu dil okullarıyla da en çok tercih edilen lokasyonlardandır.
LAL Torbay:
1984 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan LAL Torbay Dil Okulu, öğrencilerin İngiltere'de en çok tercih ettiği dil okulları arasında yer almaktadır. Büyük bir bahçe içerisinde yer alan konumuyla öğrencilerine kampüs hayatını yaşatan okul, modern imkanlarıyla da en iyi şekilde eğitim verme amacı gütmektedir. Profesyonel bir ekibe sahip olan LAL Torbay, kaliteli dil eğitiminin İngiltere'deki ilk adreslerinden biridir. Ders dışındaki zamanlarda düzenlenen aktiviteler hem öğrencilerin eğlenmelerini sağlamakta hem de dil pratiklerini daha rahat geliştirebilmeleri için birer eğitim aracı olarak değerlendirilmektedir.
Okulun Konumu:
Şehir merkezinde yer almaktadır ve deniz kıyısına sadece birkaç dakika uzaklıktadır.
Konaklama:
Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım:
30 sınıf, ücretsiz wi-fi, kafe, bilgisayar erişimi, kitapçı ve kütüphane, bahçe, dinlenme alanı, bireysel çalışma alanı, tekerlekli sandalye ile erişim.
Sunulan Programlar: Genel İngilizce (20), Mini-Group English (20), İş İngilizcesi (20), English with Trainee Teachers (20), 1-7 Hafta Paket Gen. İng.-Full Yurt Konaklama (20), 8 Hafta ve üzeri Paket Gen. İng.-Full Yurt Konaklama (20), Yoğun İngilizce (30).devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal
İngiltere Torbay Lal

LAL İngiltere Tanıtım Videosu


Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim