London College of Int Business Studies


1870’de kurulmuştur ve Londra’da yer alır. 140 yıllık tecrübesiyle higher education, sertifika, diploma ve international year one programları sunmaktadır. Okul, tek seferde bir modülün alınması sistemiyle öğrencilerin eğitim aldıkları konuyu tam öğrenmesini sağlamaktadır. Dünyanın 130 şehrinden gelen öğrencilerin seçtiği okul çok uluslu ortamıyla güçlü bir network yapılmasına da yardımcı olmaktadır. Bunların dışında, okulda dünyanın her yerinden öğrencilerin eğitim almasını kolaylaştırmak üzere çevrimiçi eğitim alma şansı sunan program da mevcuttur. Teknolojiden faydalanarak sunulan programda Afrika’dan ve çok yakında devreye girecek sistemle dünyanın her yerinden öğrenciler Londra’da verilen bir eğitime katılabileceklerdir.
Okulun konumu: Londra’nın güney doğusundaki Docklands’da Canada Water’daki Surrey Commercial Dock Manager’s Company’de bir ofiste yer alır.
Program seçenekleri: LCIBS’te Executive Education programları, lisans programlarına geçiş sağlayan CertHE Sertifika programları ve DipHE Diploma programları, mastır programlarına geçiş sağlayan Accelerated Bsc (Hons) Programları, International Year One ve LCIBS’e özgü Explore.ed programı sunulmaktadır. Tüm programların ücretleri, kabul şartları, giriş tarihleri vb. gibi detaylı bilgileri için lütfen bu linkteki tabloyu inceleyiniz: Programlar Listesi

A. EXECUTIVE EDUCATION

A.1. Senior Executive Programmes: Bu program 4 farklı kurs seçeneğine sahiptir. Bu kurslar iş dünyasındaki orta ve üst düzey yöneticiler ile girişimcilik ruhuna sahip, kendini iş yönetimi alanında geliştirmek isteyen herkese hitap eden içeriklere sahiptir. Kurs seçenekleri şunlardır:

•ILM Intrapreneurial Leaders Programme

• The Innovation and Intrapreneurial Leadership Programme

•The Advanced Management Development Programme (7-günlük Executive MBA Programı)

•The Accelerated Business Growth Programme

B. KURSLAR

B.1. UNDERGRADUATE: İşletme , Pazarlama ve Halkla İlişkiler sertifikası seçenekleri vardır ve 9 ay, 18 ay veya 2 yıllık sürelerde sunulur. Öğrencilerin bir lisans veya mastır programlarına geçiş yapma hakkı kazanmasına olanak sağlar. Program seçenekleri şunlardır:

Certificate in Higher Education (CertHE) Programları: Bu programları başarıyla tamamlayan öğrenciler, bir lisans programının 1. yılını tamamlamış sayılırlar ve LCIBS’te bir lisans programının 2. yılına direkt geçiş yapabilir.

Diploma in Higher Education (DipHE) Programları: Bu programları başarıyla tamamlayan öğrenciler, bir lisans programının 1. ve 2. yıllarını tamamlamış sayılırlar ve LCIBS’te bir lisans programının 3. yılına direkt geçiş yapabilir.

(Accelerated) BSc (Hons) Degrees Programları: Bu programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, LCIBS’teki Mastır programlarından birine direkt geçiş yapabilir.

B.2 INTERNATIONAL YEAR ONE: Yaklaşık 1 yıl süren bu program lise eğitimini tamamlamış uluslararası öğrencileri LCIBS’teki lisans programlarına giriş için hazırlamak üzere tasarlanmıştır.
B.3 EXPLORE.ED: LCIBS, uluslararası eğitimine yeni bir bakış açısıyla yaklaşarak bu programı oluşturmuştur. 11 gün süren program, Afrika/Güney Afrika veya Birleşik Krallık’ta eğitim alma imkanı sunmaktadır. Çeşitli geziler ve aktivitelerle öğrencilerin farklı kültürler tanırken kendilerini keşfetmelerine de olanak tanır. Program Afirka/Güney Afrika’da gerçekleşse de Londra merkezden canlı dersler de sunulur.

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
1967’de 400 öğrenci kapasiteli yerel bir college olarak kurulmuş olan Sheridan College, zamanla ...
Dünyanın en önemli 15 araştırma üniversitesinden biri olan UC San Diego, 1960’dan bu yana hem ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim