Malvern House Londra

Malvern House Londra İngiltere Dil Okulu

İngiltere / Londra / Merkez

Londra: İngiltere ve Birleşik Krallık’ ın başkenti ve en kalabalık şehridir. London Eye, Big Ben, Westminster Sarayı, Hyde Park, Thames Nehri gibi pek çok sembolik ve turistik yerleri, köklü tarihi, yeşil alanları, sosyal ve kültürel aktivite seçenekleri ile turistler ve öğrenciler için en gözde yerlerden birisidir. Kozmopolit ve hareketli şehir hayatı ile dinamik bir yaşam imkanı sunmaktadır. Oldukça gelişmiş bir toplu taşıma sistemi vardır ve otobüs, metro, tren ile ulaşım sağlanabilmektedir.
Malvern House Londra: 2000 yılında kurulan Malvern House, ve British Council tarafından akredite edilmiştir. Kalifiye eğitim kadrosu ile kaliteli bir eğitimin yanı sıra, dünyanın pek çok yerinden gelen öğrencileri ile birlikte okulun sağladığı çeşitli sosyal programlar ile sınıf dışında da pratik yapma ve eğlenip şehri tanırken de eğitimlerine devam etme imkanı sunmaktadır.
Okulun Konumu:
Şehir merkezinde yer almaktadır.
Konaklama:
Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
Donanım: İnternaktif beyaz tahtalar, kütüphane, ücretsiz wi-fi, dinlenme alanı, bilgisayar laboratuvarı, çalışma merkezi, otomat, engelli öğrenciler için erişim kolaylığı sağlayan donanım.
Sunulan Programlar: General English/Business English/English Plus/IELTS Preparation (15, 20, 25), Professional English(20), General English Plus Afternoon (20, 25, 30).devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim