OHC
OHC Calgary

OHC Calgary Kanada Dil Okulu

Kanada / Calgary / Merkez

Calgary, doğal güzellikleri, sakin ve huzurlu yaşamın yanında özellikle hokey gibi birçok sporun yaygın bir şekilde yapıldığı, dünyanın her yerinden birçok öğrencinin yabancı dil eğitimi için tercih ettiği bir şehirdir.
OHC Calgary , Genel İngilizce, pathway gibi programların yanı sıra eğlenceli bir aktivite programı sunar.
Okulun Konumu: Şehrin tam kalbinde alışveriş ve eğlence bölgesinde ve C-Train tren hattı üzerinde konumlanmıştır.
Konaklama: Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunulur.
Okulun Donanımı: 80-100 öğrenci kapasitesi, modern ekipmanlı 8 derslik, maksimum 12 ortalama 8 kişilik sınıflar, kitap ve video dolu kütüphane, kafeterya, özel çalışma materyali, ücretsiz Wi-fi erişimi, yemek salonu, mutfak, mikrodalga fırın ve buzdolapları, DVD oynatıcılar, TV’ler, bilgisayar odası, lisan laboratuvarı.
Sunulan Programlar:
Genel İngilizce:
Dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik dersler verilir. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Genel İngilizce Plus: Temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik derslerin yanı sıra özellikle uluslararası şirketlerde çalışanlar gibi daha yoğun İngilizce kullanımına ihtiyaç duyanların konuşma akıcılığı ve telaffuz gelişimine yardımcı içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 25 ders verilir.
Yoğun İngilizce: Temel İngilizce becerilerinin yanı sıra İngilizceyi iş hayatında veya sosyal hayatında yoğun olarak kullananlara yönelik içerik sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 30 ders verilir.
İş İngilizcesi: Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir. İş dünyasında gerekli olan İngilizce becerilerinin geliştirilmesine yönelik dersler sunulur.
IELTS Sınav hazırlığı: IELTS sınavına yönelik tekniklerin ve temel İngilizce becerilerini içeren dersler sunulur. Minimum 1 hafta süreyle ve haftada 20 ders verilir.
Pathway: Minimum 12 hafta süreyle haftada 30 ders üniversiteye hazırlık sürecinde gerekli İngilizce becerilerine yönelik dersler sunulur.devamını göster Devamını Göster

Foto Galeri


Kanada Calgary Ohc
Kanada Calgary Ohc
Kanada Calgary Ohc
Kanada Calgary Ohc
Kanada Calgary Ohc
Kanada Calgary Ohc

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim