SOL Camps Toronto

University of Toronto Yaz Okulu - SOL Camps

7-12 Yaş Yaz Okulu

Kanada / Toronto / Merkez

Kanada’nın en büyük kenti olan Toronto, Ontario Gölü’ nün kıyılarında yer alır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olup sayısız turistik yerleri, kültürel organizasyonları, festivalleri ve bunların yanında son derece güvenli ortamı ile ideal bir yaz okulu deneyimi sunmaktadır. Öğrenciler, Toronto Üniversitesi’nin Saint Michael’s kampüsünde eğitim görmektedirler. Şehir merkezinde bulunan okul kampüsü, toplu taşıma ile Toronto’nun ünlü merkezleri CN Tower ve Easton’s Center’a çok yakın mesafede bulunmaktadır. Yazları güneşli ve ılık olan şehirde hava sıcaklığı 22-28 °C arasında seyreder. Öne Çıkan Özellik: Pek çok imkanı ve aktiviteyi bünyesinde barındıran Toronto’yu keşfetme imkanı bulan öğrenciler, aynı zamanda az sayıda Türk öğrencinin olduğu bu programa katılarak İngilizceyi etkin olarak öğrenme şansını elde etmektedirler.
Children’s Adventure Program: Haftada 20 ders İngilizce eğitimine ek olarak, eğlenceli kampüs aktiviteleri ve birbirinden ilginç gezilerin sunulduğu bu programa, sadece 7-12 yaş aralığındaki öğrenciler katılabilmektedir.
Teenage Adventure Program: 13 yaş ve üstü öğrencilere sunulan bu program kapsamında, İngilizce becerilerinin yanı sıra, öğrencilere liderlik, takım çalışması becerileri ve kişisel sorumluluk bilinci gibi eğitimler verilmektedir. Eğitimlerin yanı sıra kampüs içi ve kampüs dışı eğlenceli ve eğitici aktivite seçenekleri bulunmaktadır. Her gün ilk 3 ders dil bilgisi, dinleme ve konuşma, okuma ve yazma odaklı dersleri verilmektedir. Öğrenciler 4. Ders, Sanat ve Drama, Test Hazırlıkları, Gazetecilik gibi alanlarda İngilizceyi uygulamalı öğrenme şansı bulmaktadırlar.
Konaklama: Toronto Üniversitesi’nin St. Michael’s Kampüsü’nde Konaklama; Tek Kişilik ve İki Kişilik Modern Odalar; Ortak Kullanımda Banyo; Metro Durağına 5 Dk. Yürüme Mesafesi; Kızlar ve Erkekler Ayrı Katlarda; Yaş Grubuna Göre Dağılım; 24 Saat Güvenlik; Binada Konaklayan Okul Gözetmenleri; Binaya ve Odalara kartlı/anahtarlı Giriş; Ortak Kullanımda Mutfak ve Dinlenme Alanı; Açık Büfe Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemeği; Gezilerde Paket Öğle Yemeği.

Kampüs Özellikleri: Şehir Merkezinde Tarihi Mimaride Üniversite Kampüsü; Basketbol Sahası; Masa Tenisi; Spor Merkezi; Yüzme Havuzu; Bilgisayar Laboratuvarı ve İnternet.
Aktivite ve Geziler: Hafta İçi 2 Yarım Gün Şehir Gezileri; Hafta Sonu 1 Tam Gün Şehir Dışı Gezileri; Hafta Sonu 1 Gün isteğe Bağlı Özel Gezi Düzenleme İmkanı; Akşamları Dil Geliştirmeye ve Kültürel Değişimi Sağlamaya Yönelik Kampüs Aktiviteleri.
7-12 Yaş: Etkinlikler ve Geziler: Toronto Gezisi; Niagara Şelaleleri; Ripley's Akvaryum; Presqu'ile Provincial Park; Royal Ontario Müzesi; Ontario Bilim Merkezi; CN Kulesi; Kano İle Şehir Gezintisi; Kanada’nın Tema Parkı; Wonderland ve Su Parkı; Dans Yarışması; Karaoke; Plaj.
13-17 Yaş: Etkinlikler ve Geziler: Toronto Gezisi; Niagara Şelaleleri; Ripley's Akvaryum; Ontario Sanat Galerisi; Alışveriş; Presqu’ile Provinsial Park; Ontario Parliament; Alışveriş; Royal Ontario Müzesi; Toronto Adası; Toronto Blue Jays Beyzbol Takımı Ziyareti; Wonderland; CN Kulesi; Rogue Valley; Kano İle Şehir Gezintisi; Plaj Gezisi.
Grup Projesi Çalışmaları: Bigger & Better Project; Flash Mob Performance; Community Service Project; Teen Choice (for TAP); Volunteer Option; Lemonade Stand Project.
Program tarihleri: 16 Haziran - 11 Ağustos 2019.
Katılım Yaşı: 7-12/13- 17
Haftalık Ders: 20.
Şehir Merkezi: 25 dk.
TPI Havaalanı: 25 dk.devamını göster Devamını Göster

SOL Camps Kanada Tanıtım Videosu


University of Toronto
University of Toronto
Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim