Toronto School Of Management


Okul Hakkında.

Kanada’nın doğusunda, Toronto şehrinin merkezinde konumlanan okul; işletme, muhasebe ve turizm alanlarında eğitim vermektedir.

Kariyer odaklı eğitim veren okul, sunduğu programların zorunlu staj ile desteklenmesini, tecrübe edilmesini sağlamaktadır.

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları:

IELTS: 5.5

Toronto School of Management Ücretleri:

Sertifika ve mesleki diploma bölümlere göre değişiklik göstermektedir.

Kayıt Süreci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Ek Bilgiler:

- Öğrenciler, teorik eğitim süresi boyunca yarım zamanlı, staj dönemleri boyunca ise tam zamanlı çalışma iznine sahip olurlar.

- Programların başlangıç tarihleri: 7 Ocak, 4 Mart, 6 Mayıs, 2 Temmuz, 3 Eylül, 4 Kasım

Video


/pdf/tsom1.pdf indir


/pdf/tsom2.pdf indir

/pdf/tsom3.pdf indir


/pdf/tsom4.pdf indir


/pdf/tsom5.pdf indir


/pdf/tsom6.pdf indir


/pdf/Certificate in Business Essentials.pdf indir

Toronto School of Management Kanada’nın Toronto şehrinde bulunan özel bir kolejdir. Alanında yetkin kişileri ve akademisyenleri eğitim kadrosunda bulunduran kolej Toronto’nun merkezinde Collage Street üzerindedir.

Toplamda 5 alanda 15 farklı program öğrencilere sunulmaktadır. Staj partnerlerimiz arasınada Odyysey3D, Digital Finance Institute, PwC, CN Tower, Hilton, Mariott, W Burger, Four Seansons, SFI-tech, iRestify, KASE Insurance, TechWyse Internet Marketing, BTNX Inc., Coach House Law, Finelitics Technology Inc. gibi şirketler bulunmaktadır. Amazon ile eğitim partnerliği anlaşması bulunmaktadır.

Öğrenci sınıf eğitimi alırken haftada 20 saat, uygulamalı eğitim ve planlanmış aralarda tam zamanlı çalışabilir.

Diploma programları B2, Sertifika Programları B1 ve Turizm İlkeleri Programı A2 seviyesi İngilizce gerektirmektedir. Öğrencinin herhangi bir İngilizce Seviyesi Belirtir Belgesi yoksa, TSOM alım sürecinde ücretsiz seviye belirleme testi yapmaktadır.

Stajlı Veri Analitiği Diploma Programı (9,500 Kanada Doları): 24 hafta sınıfta, 12 hafta uygulamalı eğitim ve 16 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: Veri Analiz Uzmanı, Veri Tabanı Analiz Uzmanı, Veri Madenciliği Analiz Uzmanı, Veri Deposu Analiz Uzmanı olarak çalışabilir. Program süresince çalışan bir kişi 21.000-30.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı Dijital Pazarlama Diploma Programı (10,495 Kanada Doları): 24 hafta sınıfta, 12 hafta uygulamalı eğitim ve 15 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: İletişim Görevlisi, Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Koordinatörü ve İçerik Üreticisi/Yazarı olarak çalışabilirler. Program süresince çalışan bir kişi 21.000-30.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı Sibergüvenlik Uzmanlığı Diploma Programı (11,495 Kanada Doları): 24 hafta sınıfta, 12 hafta uygulamalı eğitim ve 15 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: Bilişim Güvenliği Analisti, Sistem Güvenlik Analisti, Güvenlik Yöneticisi, Güvenlik Yazılımı Geliştiricisi, Kriptograf olarak çalışabilirler. Program süresince çalışan bir kişi 21.000-32.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı İşletme İdaresi Diploma Programı/ Stajlı Konaklama ve Turizm Yönetimi Diploma Programı (8,000 Kanada Doları): 24 hafta sınıfta, 24 hafta uygulamalı eğitim ve 18 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: İdari Hizmetler Sorumlusu, Ofis İdarecisi, Satış Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Finans Temsilcisi (Stajlı İşletme İdaresi Diploma Programı); Restorant Müdür Yardımcısı, Seyahat Rehberi, Konuk Hizmetleri Sorumlusu, Satış Sorumlusu (Stajlı Konaklama ve Turizm Yönetimi Diploma Programı) olarak çalışabilirler. Program süresince çalışan bir kişi 28.000-39.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı İşletme Yönetimi Diploma Programı/Stajlı Konaklama ve Turizm Yönetimi İleri Düzey Diploma Programı (12,500 Kanada Doları): 48 hafta sınıfta, 24 hafta uygulamalı eğitim ve 37 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: İnsan Kaynakları Müdürü, İşletme Müdürü, Ofis/Muhasebe Müdürü, Yönetim ve Planlama Koordinatörü, Pazarlama/Satış Müdürü (Stajlı İşletme Yönetimi Diploma Programı); Restoran Müdürü, Kurumsal Seyahat Müdürü, Satış/Pazarlama Müdürü, Yiyecek-İçecek Hizmetleri Müdürü, Etkinlik Müdürü (Stajlı Konaklama ve Turizm Yönetimi İleri Düzey Diploma Programı) olarak çalışabilirler.Program süresince çalışan bir kişi 45.000-60.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı Konaklama ve Turizm İlkeleri Diploma Programı (10,000 Kanada Doları): 42 hafta sınıfta, 30 hafta uygulamalı eğitim ve 22 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: Barmen, Rezervasyon Sorumlusu, Barista, Seyahat Danışmanı, Ziyaretçi Bilgilendirme Danışmanı, Oda Sorumlusu olarak çalışabilirler. Program süresince çalışan bir kişi 38.000-50.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.

Stajlı İşletme Temelleri Sertifika Programı/ Stajlı Müşteri Hizmetleri Sertifika Programı (4,365 Kanada Doları): 12 hafta sınıfta, 12 hafta uygulamalı eğitim ve 7 hafta planlanmış ara. Bu bölümden diploma alan kişiler: Ön Büro Sorumlusu, Garson, Hostes, Tur Rehberi, Satış Danışmanı, Gezi Danışmanı gibi kariyer alanlarına yönelebilirler. Program süresince çalışan bir kişi 13.000-20.000 Kanada Doları arasında para kazanabilir.


/pdf/tsom_brosur.pdf

Video

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
Kanada’nın Ontario bölgesinde bulunan Algonguin College’a ait 3 campus bulunmaktadır. ...
Georgian College: 125’ten fazla tam-zamanlı programa sahip, Kanada’nın en bilinen collegelarından ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim