University of California Davis


1908’de kurulmuş olan UC Davis Üniveristesi, Amerika’nın en büyük devlet okullarından biridir. Kaliforniya eyaletindeki okul keyfili bir kampüs yaşantısına sahiptir ve San Francisco sahili, Tahoe Gölü ve Napa Vadisi gibi cazibe merkezlerine yaklaşık 2 saat mesafededir. Bu ünlü ve başarılı üniversite, olanaklarından uluslararası öğrencilerinden faydalanabilmesi için sertifika, diploma ve İngilizce dil programları sunmaktadır.

Program seçenekleri

UC Davis, “Extension” biriminde çeşitli program seçeneklerine sahiptir.

1. Uluslararası Hukuk: UC Davis, Hukuk Okulu bünyesinde uluslararası öğrenciler için 28 yıldır bir dizi programlar sunmaktadır.

· Uluslararası Ticari Hukuk Yaz Mastırı

· Hukuk Mastırı

· Profesyoneller için İngilizce

· ABD Hukuk Oryantasyon Programı

· Uluslararası Ortaklıkların Yapılandırılması

· Küresel Ticaret Sistemi

· Uluslararası İşlemlerin Finanse edilmesi

· Fikri Mülkiyet ve Teknoloji Transferinde Lisans Akademisi

2. İngilizce Programları: 1977’den bu yana UC Davis uluslararası öğrencilere İngilizce kursları da sunmaktadır. Program seçenekleri şunlardır.

· Yoğun İngilizce-10 hafta

· Yoğun İngilizce-20 hafta

· Yoğun İngilizce-30 hafta

· Bilim ve Teknoloji İngilizcesi-4 hafta: Bilim ve teknoloji alanında İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış olan bu programa mühendislik, teknoloji ve bilim alanlarından lisans veya yüksek lisans derecesine sahip kişiler katılabilmektedirler. Program süresince katılımcılar, UC Davis kampüsündeki laboratuvarlarını ve bölgenin yüksek teknoloji şirketlerini ziyaret etme şansı bulurlar. Ayrıca, Napa Vadisi, Yosemite Ulusal Parkı, San Francisco ve Los Angeles gibi bölgelere opsiyonel hafta sonu gezisine katılma şansı da yakalarlar.

· Küresel İş Dünyası için İngilizce - 4 hafta: Özellikle iş dünyasından katılımcılar için tasarlanmış bir programdır. Zorunlu dersler arasında Küresel İş, İş İletişimi Becerileri, Girişimciliğe giriş ve Kültürlerarası İş Araştırması Projesi vardır. Öğrenciler aynı zamanda, haftada 1 kez UC Davis konuşma liderleriyle pratik yapma şansına sahiptirler.

· İletişim ve Kültür - 4 hafta: Her gün 4 saatlik eğitimin verildiği bu program her seviyede İngilizce yeterliliğine sahip katılımcılara açıktır. Amerikan Kültürü ve Konuşma Akıcılığı konusuna odaklı dersler sunulan kursta Kültürlerarası Araştırma Projesi, ABD Toplum ve Kültürü gibi zorunlu dersler verilmektedir.3. Gençlik Programları

· Bireysel Öğrenciler için Yaz Programları: 12-17 yaş arasındaki öğrencilere yönelik bu programda UC Davis kampüsünde olmanın tadına varırken İngilizce eğitimi alma şansı yakalarlar. Mayıs ayında kayıt alan okul programlarını Temmuz-Ağustos döneminde sunmaktadır.

Tüm Programlar

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
Global University Systems Canada okullarından biri olan CCTB, dünyanın en yaşanılabilir ve teknoloji ...
Ağırlama Faaliyetleri (Hospitality Operations) Diploması - Co-op Holmes Enstitüsü 1963 ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim