University of California Santa Barbara


önde gelen bir araştırma üniversitesi olduğu kadar aynı zamanda sosyal bilimler alanında da kapsamlı eğitim imkanları sunar. UC Santa Barbara, ABD’nin çok kültürlü yapısından doğan eğitim ihtiyaçlarını karşılayabildiği kadar uluslararası öğrenciler için de çeşitli programlar sunabilmektedir. Kaliforniya eyaletinin en güzel bölgelerinden birinde Pasifik Okyanusu’nun kıyısında konumlanmış olan okul 1880’de kurulmuştur. Lisans, yüksek lisans, mastır ve sertifika programları başlıklarında 200’den fazla program seçeneği mevcuttur. 2018 yılında “U.S. News and World Report's” un hazırladığı ve ABD’nin en çok okunan üniversite rehberi “Best Colleges” dergisinde tüm devlet üniversiteleri arasında 8. sıraya yerleştirilmiştir. Uluslararası öğrenciler için, UC Santa Barbara Profesyonel ve Sürekli Eğitim Merkezi biriminde profesyoneller için işletme, liderlik, web yönetimi alanlarında programlar sunulmaktadır.
Program seçenekleri: UC Santa Barbara Profesyonel ve Sürekli Eğitim Merkezi biriminde profesyonel bir sertifika programı spesifik bir alanda derin eğitim ve kariyer odaklı becerilerin geliştirilmesi yönünde rehberlik sağlar. Bu kurslar, alanında uzman profesyonel kişiler tarafından verilir ve Amerikan profesyonel yaşamı ve iş yeri ortamı hakkında değerli bilgiler içerir. Bu birimdeki Profesyonel Sertifikalar bölümünde verilen programlar şunlardır:

1.Business Leadership

2.Digital Marketing

3.Leadership and Advocacy

4.Practical Project Management

5.Technology Management

6.Web Development


Bu kurslar 1 dönemde 12 unit alınarak tamamlanmalıdır. Programlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen bu linkteki tabloyu inceleyeniniz: Tüm Programlar

OPTIONAL PRACTICAL TRAINING (OPT): Amerika'da art arda 3 dönemlik yani 9 aylık bir akademik eğitim alan öğrenciler, programlarını tamamladıklarında ülkede yasal olarak 12 ay çalışma hakkı (OPT) elde ederler.
İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
İrlanda’nın önde gelen bağımsız bir “College” olup “third-level” yüksek öğretim kurumlarından ...
1919’da kurulmuş, ABD’nin en köklü yükseköğretim kurumlarından biridir. UCLA, bu asırlık ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim