Vancouver Dil Okulları

Vancouver Dil Okulları

Vancouver, batı yakasının en güzel şehirlerinden birisidir. British Columbia bölgesinde Pasifik Okyanusu ve Kuzey Kıyı Dağları arasında bulunan Vanouver bir liman şehridir. Doğal güzellikleriyle, refah düzeyiyle, eğitim kalitesi ve iş fırsatlarıyla Vancouver öğrencilerin gözde şehirlerinden birisidir. Sosyal aktiviteleri ve sosyal yaşantısı da oldukça harketli olan Vancouver öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu Kanada şehirlerindendir. İngilizce haricinde bir başka dil öğrenmek isteyen öğrenciler içinde 2. Anadilin Fransızca olması nedeniyle Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler içinde oldukça iyi bir seçenek oluşturmaktadır.

Vancouver’de dil eğitimi sürelerinde 3 aylık bir eğitim süresi için turist vizesi yeterlidir. Ancak daha uzun sürecek eğitim programları için öğrenci vizesi alınmalıdır. Kanada genellikle göçmenliğe açık bir ülke olduğundan dolayı vize işlemleri titizlikle incelenmektedir. Sizde vize işlemleri için hazırladığınız belgeleri titizlikle hazırlanması gerekmektedir.

Yüksek standartlarla, güvenli bir ortamda, uygun maliyetleri ile Vancouver öğrencilerin beklentilerinin üzerinde bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır.

Vancouver’de bulunan dil okulları;

EC Dil Okulu

ELS Dil Okulu

ILAC Dil Okulu

Kaplan International Dil Okulu

LSI Dil Okulu

OHC Dil Okulu

Vanwest College Dil Okulu

St Giles Dil Okulu

ILSC Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

The Language Gallery Dil Okulu

Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Pasaport harç ücretleri her yıl enflasyona göre yeniden düzenlenir. Pasaport harçları ...
Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin, eğitim süreçlerinin planlanması ...
Vancouver Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim