Yurtdışı İngilizce Kursları

Dünya dili olarak bilinen İngilizceyi yerinde öğrenmek bireyin kariyeri ve hayatı açısından oldukça önemlidir. Yurt dışına çıkarak İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için aracı firma hizmet vermekte olup yurtdışı İngilizce kursları için firmaya erişim sağlanabilmektedir. Kursa katılım sağlayabilmek için dil okulu tercihi yapılabilmekle birlikte bireyin seçeceği ülkeye göre fiyatlar ve kurs süreleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Amerika İngilizce Kursu

Amerika'da dil eğitimi alabilmek için kurs bedeli olarak verilen hizmetlerin kapsamı dahilinde kurs bedeline göre şehir seçimi yapılabilmektedir. İngilizce kursu alabilmek için Amerika dahilinde seçim yapılabilecek olan şehirler içerisinde farklı bir çok seçenek yer alırken İngilizce kursları oldukça kaliteli bir şekilde verilmektedir. Dilini geliştirmek isteyen kişiler için Amerika İngilizce öğrenmek adına tercih edilebilecek noktalar arasında yer alır.

İngiltere İngilizce Kursu

Eğitim programlarına göre daha kısa süreli olan İngilizce kursları için İngiltere de tercih edilebilecek ülkeler arasında yer alır. Bu ülke kapsamında tercih yapılabilecek şehirler arasında ise; Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Manchester, Edinburgh, London Oxford Street, Eastbourne, Liverpool, Torquay, Bath, Newcastle, York gibi alternatifler bulunur. İngilizce kursuna katılım yapabilmek için bu alanda danışmanlık hizmeti veren firma ile iletişime geçmek ve gerekli olan katılım koşullarını yerine getirmek gerekir. Fiyat bilgisi için firmanın yetkilisi ile görüşme sağlanabilmekte ve seçilecek ülke, şehir ve kurs süresine göre fiyat bedeli çıkarılmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Hem dünya tarihinde hem de günümüzde en geniş yer tutan dillerden biri olan İspanyolca, ...
Uluslar arası dil olan ve modern hayata uyum sağlamada en temel ihtiyaçlardan biri olan İngilizceyi ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim