Yurtdışı İngilizce Kursları

Dünya dili olarak bilinen İngilizceyi yerinde öğrenmek bireyin kariyeri ve hayatı açısından oldukça önemlidir. Yurt dışına çıkarak İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için aracı firma hizmet vermekte olup yurtdışı İngilizce kursları için firmaya erişim sağlanabilmektedir. Kursa katılım sağlayabilmek için dil okulu tercihi yapılabilmekle birlikte bireyin seçeceği ülkeye göre fiyatlar ve kurs süreleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Amerika İngilizce Kursu

Amerika'da dil eğitimi alabilmek için kurs bedeli olarak verilen hizmetlerin kapsamı dahilinde kurs bedeline göre şehir seçimi yapılabilmektedir. İngilizce kursu alabilmek için Amerika dahilinde seçim yapılabilecek olan şehirler içerisinde farklı bir çok seçenek yer alırken İngilizce kursları oldukça kaliteli bir şekilde verilmektedir. Dilini geliştirmek isteyen kişiler için Amerika İngilizce öğrenmek adına tercih edilebilecek noktalar arasında yer alır.

İngiltere İngilizce Kursu

Eğitim programlarına göre daha kısa süreli olan İngilizce kursları için İngiltere de tercih edilebilecek ülkeler arasında yer alır. Bu ülke kapsamında tercih yapılabilecek şehirler arasında ise; Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Manchester, Edinburgh, London Oxford Street, Eastbourne, Liverpool, Torquay, Bath, Newcastle, York gibi alternatifler bulunur. İngilizce kursuna katılım yapabilmek için bu alanda danışmanlık hizmeti veren firma ile iletişime geçmek ve gerekli olan katılım koşullarını yerine getirmek gerekir. Fiyat bilgisi için firmanın yetkilisi ile görüşme sağlanabilmekte ve seçilecek ülke, şehir ve kurs süresine göre fiyat bedeli çıkarılmaktadır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim almak isteyen kişilere en iyi hizmeti veren ...
Yurtdışında tıp, hukuk ve mimarlık okumak isteyen öğrenciler için bölüme ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim